Kingston A400 120 GB Alınır Mı?

Çok güzel gözüküyor. 3D-NAND da kullanmışlar ayrıca çok ucuz. Ben bunu aldım diyelim. Nasıl sisteme takarım? Zor mu? Montajdan hiç anlamam.

3D NAND özelliği, uzun ömür ve performans açısından önemli. Montajı gayet basit, videolara bakabilirsiniz.

Sana önerim James Donkey 240 SSD. 3D Nand desteği de var. Ayrıca şuan için fiyatı 240 tl. Çok iyi sahiden
Sen şaka olmalısın kardeşim JD çok kalitesiz markadır bilmeni isterim.

Öncelikle bu benim şahsi önerim, bu durumun farkına var. Şuan fiyatına göre sahiden oldukça iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. 240 lık versiyondan satın aldım. Onun haricinde Kingston 120 lik ssd var elimde fakat ben JD daha başarılı buldum. Dolayısıyla önermek istedim

Aynı SSD bir tanıdığımda mevcuttu. Team Viewer ile uzaktan bağlıydım bilgisayara o yüzden sebebinden pek emin değilim fakat hard diskten SSD'ye dosya kopyalarken görev yöneticisinden takip ettiğimde SSD'nin sürekli yanıt vermeyi kestiğini görmüştüm. Gecikme değeri inanılmaz doruklara yükseliyordu. Pek bilgi sahibi değilim o SSD hakkında. İyi araştırıp öyle tercih yapmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı