Kingston A400 120 GB Alınır Mı?

Yer
Detroit
Daha fazla  
Yeni bilgisayar alacağım için Sinerji.net'ten olabilecek en ucuz SSD'yi arıyordum ve bunu buldum. Okuma yazma hızlarının yüksek olması benim için çok da önemli değil. Bilgisayar bu SSD ile yaklaşık kaç saniyede açılır? Performansı nasıl olur? Bu arada 200 TL'nin üstüne çıkamam.

Link: Kingston 120GB A400 Okuma 500MB-Yazma 320MB SATA SSD (SSA400S37/120G)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir musterimin cihazına takıp kurmuştum gayet yeterli HDD den sonra ilaç gibi gelmişti sonuçta nimet bir ssd:)kaç saniyede açılır demişsin neye göre hesaplayacagiz diğer özelliklerin ne sistemden sisteme değişiyor cihazın durumuna göre ama bence kaç saniyede açılıra değil de sistem içi performansa bak çünkü SSD gerçekten HDD den sonra gözle görülür şekilde fark yaratıyor.

Çok güzel gözüküyor. 3D-NAND da kullanmışlar ayrıca çok ucuz. Ben bunu aldım diyelim. Nasıl sisteme takarım? Zor mu? Montajdan hiç anlamam.
Yanında bağlantı kabloları geliyor zaten HDDyi taktıgın yere kabloyu takacaksın gorursun kullanım klavuzunda biride güç kablosu basit sonra biçimlendirmeni isteyebilir.

Çok güzel gözüküyor. 3D-NAND da kullanmışlar ayrıca çok ucuz. Ben bunu aldım diyelim. Nasıl sisteme takarım? Zor mu? Montajdan hiç anlamam.
2 kablo takacaksın biri anakart bağlantısı birisi de güç kaynağı bağlantısı. ondan sonra kasanın içinde nereye atarsan at :D Benimki kasanın içinde nerede bile bilmiyorum yamuk yumuk :D Sıkıntı olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı