Kingston KC600 512 GB 600 TL!

Hocam dikkat ederseniz bu SSD nin olduğu bir görseli beğenip altına wechat ile iletişim kuralım demiş, büyük ihtimalle yurtdışından getirtti ürünleri burda satıyor.
Sitenin zehir hafiyeleri var :D hey yavrum hey. Arkadaşa bak nelere ulaşmış 🤣🤣🤣

Bakın ne buldum :D ‘Kim Milyoner Olmak İster’de Harvard öğrencisi beklenmedik soruda elendi! ‘Kim Milyoner Olmak İster’e damga vurdu!

Bende linkedin'e baktığımda şu fotolarına ulaştım:

Son düzenleme:
Satıcı n11'de sürekli fiyat ile oynuyor, 600TL civarında iken sanırım stok sebebiyle 1400TL'lere çıkardı, birkaç dakika sonra 1500TL'lere çıkardı, sonra 600TL'lere indirdi, şimdi yine 1400TL'lerde :)
Bunu yazarken sayfayı yeniledim ve 604TL olmuş :)
Kargo paketlerini noter huzurunda açın bence, sıkıntı olmaz umarım.

Satıcı n11'de sürekli fiyat ile oynuyor, 600TL civarında iken sanırım stok sebebiyle 1400TL'lere çıkardı, birkaç dakika sonra 1500TL'lere çıkardı, sonra 600TL'lere indirdi, şimdi yine 1400TL'lerde :)
Söylediklerin browserin cachesi ile alakalı. Sayfayı yenilediğinde satıcı kim baktın mı? Sen sayfayı yenileyince diğer satıcı ürünü karşına gelip, yüksek fiyat çıkıyor. 1449 TL'ye satan Elmacı firması. Bu eleman değil :)

Zaten son 1 tane stok görünüyor n11de. 1 tane ürünün fiyatıyla oynasa ne olur oynamasa ne olur.

Ürün orijinal yüksek ihtimalle ancak garantisi olmayabilir.

SSD ihtiyacı olanlar kaçırmasın, az önce forumda açılmış bir konuda gördüm, benim bile alasım geldi resmen. Kısaca 860 EVO ayarında bir SSD ancak detaylı bilgi için;
Hazırladığım konuya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı