Kingston XMP 1600MHz vs GSKILL 1866MHz

uzun

Kilopat
Yer
konya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar.
2 adet APU sistem topluyorum sizce RAM tercihim ne olmalı ?
Not: RAM'ler 2 adet PC'ye tek tek takılacaktır.

1500 TL Oyun Bilgisayarı Toplama Rehberi - Technopat

Linkteki videolarda XMP RAM'ler kullanılmış ama pek anlayamadım farkını. Sizce altta linki olan RAM'lerden XMP olanı mı tercih edeyim yoksa MHz yüksek olanı mı?

Sistemim de budur gayet düşük aynı 2 adet sistem.

Adsız1.png

Mümkünse 2133 MHZ RAM'ler alman daha iyi olacaktır. MHZ değeri arttığında APU performansı da artar. Ayrıca neden o kadar pahalı bir SSD seçtiğini anlamadım. Daha ucuz bir modele yönelip APU'yu yükseltebilirsin.

Mümkünse 2133 MHZ RAM'ler alman daha iyi olacaktır. MHZ değeri arttığında APU performansı da artar. Ayrıca neden o kadar pahalı bir SSD seçtiğini anlamadım. Daha ucuz bir modele yönelip APU'yu yükseltebilirsin.
120 gb ssd lazim di daha once kullandigim icinde bunu tercih ettim. Vatandaki en ucuz 120 gb ssd bundan 35 tl daha ucuz cok buyuk bi fark yok . sizin baska bir ssd oneriniz varmidir ?

Daha pahalı ve Samsung 850 Evo hız ve yazılım desteği olarak harika ben de çok beğeniyorum...
Arkadaşım ben pahalı bi şey aramıyorum ki sen bana böyle bi öneride bulunuyorsun. Yukarıdaki sisteme baktıysan 650 liralık bi sistem sorduğum ramleride ekleyince 755 liralık bi sistem oluyor. Yani kısacası ben sistemim de pahalı, hızlı, yazılım desteği olan, harika bi ürün aramıyorum.

Arkadaşım ben pahalı bi şey aramıyorum ki sen bana böyle bi öneride bulunuyorsun. Yukarıdaki sisteme baktıysan 650 liralık bi sistem sorduğum ramleride ekleyince 755 liralık bi sistem oluyor. Yani kısacası ben sistemim de pahalı, hızlı, yazılım desteği olan, harika bi ürün aramıyorum.
Senin aldığın daha pahalı anlamında diyor zaten. Kesinlikle samsung al o ne öle ya 400 tl ssd yemi verilir :(

Senin aldığın daha pahalı anlamında diyor zaten. Kesinlikle samsung al o ne öle ya 400 tl ssd yemi verilir :(
Arkadaşlar her üründen ikişer tane var resime daha dikkatli bakarsanız ve resmin üstündeki yazıyı okursanız --2 adet APU sistem topluyorum-- yazısını görürsünüz. SSD 215 tl iki tanesi 430 tl.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı