Kioxia Exceria G2 1TB alınır mı?

HanS38

Centipat
Daha fazla  
Selamlar,

Yakın zamanda hazır sistem almayı düşünüyorum alacağım sistemin SSD'si 500 GB ben ise 1 TB alan istiyorum. Bütçemi aşmayacak şekilde (18.000 küsür) bu SSD'yi buldum nasıldır iyi bir performans verir mi SSD ve sistemin linkini bırakıyorum

SSD;

Sistem;

Aynı serinin daha iyi versiyonu indirim de bunu al derim.
Bu arada sistemi SSD'li şekilde alacaksan, sistem de ki anakart modelinde sadece 1 adet M.2 SSD desteği mevcut.

SSD'yi çıkartıp alamıyorsan sistemi, SATA SSD alman lazım veya 1TB olan bir model seçip öyle alman lazım sistemi.

Aynı serinin daha iyi versiyonu indirim de bunu al derim.
Bu arada sistemi SSD'li şekilde alacaksan, sistem de ki anakart modelinde sadece 1 adet M.2 SSD desteği mevcut.

SSD'yi çıkartıp alamıyorsan sistemi, SATA SSD alman lazım veya 1TB olan bir model seçip öyle alman lazım sistemi.
Normalde sistem 480 GB ben 480 GB olan SSD'yi 1TB yapıcağım.

Çok yüksek okuma/yazma hızları yok. Fakat her türlü işinizi görür. Ortalama olarak okuma/yazma hızı yüksek.
Hocam aslında şu an kullandığım laptopta 500 GB bana yeterli oluyor 120GB kadar boş yerim dahi var ama yeni sisteme yeni ve güçlü oyunlar yükleyeceğim için alan sorunum olmasın istiyorum yani sil yükle yapmak istemiyorum. GTA 5 100GB RDR2 100GB BF1 60 küsür GB Windows ve dosyalar da 40 - 50 GB diyelim bir de iler Cyberprunk,God of war gibi oyunlar alıp onları da oynamayı düşünüyorum ve sil yükle sil yükle yapmakla uğraşmak istemediğim için 1TB istiyorum işini görür diyorsanız bu özelleştirme ile alacağım.

Geri
Yukarı