Kioxia M.2 vs XPG SX6000 SSD

SX6000 PRO kullanıcısı olarak:
Ara ara sistem SSD'yi görmüyordu. Bilgisayarı aç kapa yapınca düzeliyordu(Halen öyle, bir fark yok).
SSD sistem kuruluyken öyle bir yavaşladı ki anlatamam. Ölü HDD taksam daha iyiydi dedirtti.
Şu anda yedek olarak sistemde takılı. 860 EVO'ya sistemi kurdum. SX6000 PRO'da ise oyunlar yüklü.

SX6000 PRO kullanıcısı olarak:
Ara ara sistem SSD'yi görmüyordu. Bilgisayarı aç kapa yapınca düzeliyordu(Halen öyle, bir fark yok).
SSD sistem kuruluyken öyle bir yavaşladı ki anlatamam. Ölü HDD taksam daha iyiydi dedirtti.
Şu anda yedek olarak sistemde takılı. 860 Evo'ya sistemi kurdum. SX6000 PRO'da ise oyunlar yüklü.

Görmeme sorunu bende de vardı, Adata SSD Toolbox'ı güncelleyince düzeldi. Herhangi bir yavaşlama söz konusu değil bende 6 aydır kullanıyorum.

Görmeme sorunu bende de var. Adata SSD tool programında görünmüyor ama herhangi bir yavaşlama söz konusu değil.
Bende bilgisayarı kapatıp açıncaya kadar görmüyordu. İşletim sistemi kuruluyken direkt disk bulunamadı hatası alıyordum. Şu anda oyunlar onda yüklü, ara ara görmüyor, oyunları açamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı