Kırmızı Switch Türkçe Dizilimli Mekanik Klavye Önerisi

Snowm

Hectopat
Herkese merhaba. Konuyla alâkalı aklımda 2 adet seçenek var.

1-Logitech G513 Carbon
2-Gamepower Saber RGB

Bunların dışında kullandığınız ya da sizinde almayı düşündüğünüz varsa önerilerinizi bekliyorum. Belirtmiş olduğum seçenekleri de değerlendirebilirsiniz teşekkürler..

Corsair K68 RGB kullanıyorum. Oyun kısmı çok keyifli, yazı yazmak aşırı hassas olduğu için zor. Fiyatı saçma şekilde uçmuş. Kırmızı aydınlatmalı olan daha makul gibi. Bakılabilir, güzel klavyedir.

Corsair K68 RGB kullanıyorum. Oyun kısmı çok keyifli, yazı yazmak aşırı hassas olduğu için zor. Fiyatı saçma şekilde uçmuş. Kırmızı aydınlatmalı olan daha makul gibi. Bakılabilir, güzel klavyedir.
Bende bunu alacaktım eskiden kırmızı led modeli 399TL'ye düşerdi ama almış başını gitmiş bütçem yetmedi alamadım. :(
Herkese merhaba. Konuyla alâkalı aklımda 2 adet seçenek var.

1-Logitech G513 Carbon
2-Gamepower Saber RGB

Bunların dışında kullandığınız ya da sizinde almayı düşündüğünüz varsa önerilerinizi bekliyorum. Belirtmiş olduğum seçenekleri de değerlendirebilirsiniz teşekkürler..
G513 yorumlarında uzun kullanımda iyi olmadığını okumuştum.

500 TL'ye aldığım klavye sadece Hepsiburada sitesinde kalmış ve fiyatı 1300 TL, şaka gibi. Kırmızı aydınlatmalı olan 600 civarı bulunuyor sanırım. Suya, toza dayanıklı olması başta cezbetmişti beni, 1300 TL asla verilmez orası ayrı.

Cooler Master Masterkeys Pro L white kullanıyorum epeydir. Sağlam ve minimal klavyedir. Sadece beyaz aydınlatmaya sahiptir. Bi' bakabilirsiniz. Tabi ben aldığımda fiyatı 300TL idi indirimle beraber. Şu an fiyatı ne durumda bilmiyorum. Bir de RGB olan versiyonu var ki o daha çekici.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı