Kış egzemasına nasıl çare bulunur?

miweki

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Başlıktan da anlayacağınız üzere elimde kış egzeması var. Eim evden dışarı çıktığımda ve soğuk ortamlara girdiğimde kanıyor yaralar iyice açılıyor ve kaşınıyor. Soğuktan elimi korumak için eldiven giysem de fark etmiyor. Geçen sene bir nemlendirici ile işi çözebiliyordum ancak bu sene çok arttı. Cildiyeye ne zaman gitsem tek verdikleri tavsiye elimi yıkamamam oluyor ve zaten fazla yıkamıyorum. Var mıdır bu konuda bir tecrübesi olan artık acısına dayanamıyorum.

Arkadaşlar herkese selam. Başlıktan da anlayacağınız üzere elimde kış egzeması var. Eim evden dışarı çıktığımda ve soğuk ortamlara girdiğimde kanıyor yaralar iyice açılıyor ve kaşınıyor. Soğuktan elimi korumak için eldiven giysem de fark etmiyor. Geçen sene bir nemlendirici ile işi çözebiliyordum ancak bu sene çok arttı. Cildiyeye ne zaman gitsem tek verdikleri tavsiye elimi yıkamamam oluyor ve zaten fazla yıkamıyorum. Var mıdır bu konuda bir tecrübesi olan artık acısına dayanamıyorum.
Neutrogena el kremi anında kesiyor ağrıyı çatlamayı. Öneririm. Bunun dışında ne yazık ki bir Cildiye uzmanı olmadığım için size bir şey söyleyemem. Su içmenin faydası var mıdır acaba?

Travazol kullandınız mı?

Kullanmamıştım ancak birçok krem kullandım ve fayda etmedi egzemam çok ağır geçiyor bu sene kullandınız ve fayda gördüyseniz deneyeyim.

Neutrogena el kremi anında kesiyor ağrıyı çatlamayı. Öneririm. Bunun dışında ne yazık ki bir cildiye uzmanı olmadığım için size bir şey söyleyemem. Su içmenin faydası var mıdır acaba?

Nemlendiriciler artık fayda etmez oldu geçen sene fayda ediyordu ancak şu an sadece kanamaması için yumuşatmama yarıyor. Su konusunda da faydası olduğunu duymuştum ancak kendim görmedim faydasını hocam.

Kullanmamıştım ancak birçok krem kullandım ve fayda etmedi egzemam çok ağır geçiyor bu sene kullandınız ve fayda gördüyseniz deneyeyim.

Nemlendiriciler artık fayda etmez oldu geçen sene fayda ediyordu ancak şu an sadece kanamaması için yumuşatmama yarıyor. Su konusunda da faydası olduğunu duymuştum ancak kendim görmedim faydasını hocam.
Nemlendirici değil hocam bildiğiniz krem. Gece yatmadan elinize sürün sabah kalktığınızda ne yara var ne bir şey pamuk gibi oluyor eliniz. Linkini de atayım da belki bakmak istersiniz.
https://www.hepsiburada.com/neutrogena-parfumsuz-el-kremi-75-ml-dudak-kremi-hediye-p-SGJOH11710 set olarak satılıyormuş yanında dudak kremi de geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı