Hastalığıma çare yok mu?

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Arkadaşlar lütfen konuyu dalgaya almayın. Ben bu hastalığım yüzünden kaç defa uykumdan oldum. Ciddi açıyorum, lütfen ciddi cevaplar açın.

Arkadaşlar merhaba. Ben ortalama 3-4 yıldır bu hastalıkla baş etmeye çalışıyorum. Tam mide ve bağırsak bölgemin o civarında çok büyük, beni yerlere yatırıp ağlatacak kadar büyük ağrılarım var. Çoğunlukla gece 2-4 arası oluyor bu ağrı. Hastaneye gidiyoruz, gaz ağrısı diyorlar ve gönderiyorlar. Kullanmadığım ilaç kalmadı. Geçmiyor.
Onun dışında bu ağrı bazen ateşe ve istifra etmeme sebep oluyor.
Hastaneye gidiyoruz, röntgene yönlendiriyorlar. Röntgen çektiriyoruz, gaz ağrısı diyorlar. İlaç yazıp gönderiyorlar. Her seferinde aynı şey. Verdikleri ilaçlar da işe yaramıyor. Ağrılarımı kesmiyor.

Arkadaşlar lütfen yardım edin, benim hastalığımın çaresi yok mu?

Tekrar diyorum, konu ciddi. Lütfen dalgaya almayınız.

Sanırım sadece acile gidiyorsunuz. Randevu alıp bölüme gidin. Tomografi çekilsin. Gastroskopi ve kolonoskopi yapılmalı muhtemelen. Potansiyel teşhisler için yani.
Bölüme mecbur önce dahiliyeye alacaksın. Ona gittiğin an beni gastroenterelojiye yönlendir de. Muhtemelen dinlemeyecek ama her dahiliyeye gittiğinde söyle. Belki bıkıp yollar. Çare bulacaksan en düzgün şekilde orada bulursun. Bulamama ihtimalin de var.

Benim de gastroentereloji bölümünü ilgilendiren bir hastalığım var. Sözde bakmalarına rağmen bir şey yok. En sonunda şu an adını hatırlamadığım ama mantıken "senin metobolizman hızlı ya" ismini çok güzel hak eden bir çeşit teşhis ile yollandım. Ben de saldım. Beni etkileyen şeylere dikkat etmeye çalışmaktan başka yapabileceğim bir şey yok.

Bu kadar ciddi bir soruna buradan çözüm bulamazsınız. Uzman hekimlere görünün. Onların çözemediği bir sorunu biz nasıl çözelim? Uzmanlar hiçbir şeyin yok diyorsa psikoloji bölümüne de görünün isterseniz. Ağrılar gerçekte var olmayan sizin hayal ürününüz olabilir.
Yok hocam, gerçekten var. Beni yerlere fırlattırıyor, ağlatıyor resmen. Ağrı öyle bir zamana denk geliyor ki, ya en kötü zamana ya da uykuma. Acile gitmekten başka çare olmuyor. Öneriniz yok mu?

Geçmiş olsun umarım iyileşirsin.
Çok teşekkür ederim hocam
Sanırım sadece acile gidiyorsunuz. Randevu alıp bölüme gidin. Tomografi çekilsin. Gastroskopi ve kolonoskopi yapılmalı muhtemelen. Potansiyel teşhisler için yani.
Bölüme mecbur önce dahiliyeye alacaksın. Ona gittiğin an beni gastroenterelojiye yönlendir de. Muhtemelen dinlemeyecek ama her dahiliyeye gittiğinde söyle. Belki bıkıp yollar. Çare bulacaksan en düzgün şekilde orada bulursun. Bulamama ihtimalin de var.

Benim de gastroentereloji bölümünü ilgilendiren bir hastalığım var. Sözde bakmalarına rağmen bir şey yok. En sonunda şu an adını hatırlamadığım ama mantıken "senin metobolizman hızlı ya" ismini çok güzel hak eden bir çeşit teşhis ile yollandım. Ben de saldım. Beni etkileyen şeylere dikkat etmeye çalışmaktan başka yapabileceğim bir şey yok.
Çok teşekkürler hocam. Deneyeyim. Kan testi vs. yaptılar ancak bir şey çıkmadı.
Sizi PET-CT'ye sokabilecek hastanelere gidin. Uzman doktorlara muayene olun.
O nedir hocam?
Uzman doktorlara görünmeni öneririm geçmiş olsun bu arada :(
Tamam hocam, teşekkür ederim.

Arkadaşlar lütfen konuyu dalgaya almayın. Ben bu hastalığım yüzünden kaç defa uykumdan oldum. Ciddi açıyorum, lütfen ciddi cevaplar açın.

Arkadaşlar merhaba. Ben ortalama 3-4 yıldır bu hastalıkla baş etmeye çalışıyorum. Tam mide ve bağırsak bölgemin o civarında çok büyük, beni yerlere yatırıp ağlatacak kadar büyük ağrılarım var. Çoğunlukla gece 2-4 arası oluyor bu ağrı. Hastaneye gidiyoruz, gaz ağrısı diyorlar ve gönderiyorlar. Kullanmadığım ilaç kalmadı. Geçmiyor.
Onun dışında bu ağrı bazen ateşe ve istifra etmeme sebep oluyor.
Hastaneye gidiyoruz, röntgene yönlendiriyorlar. Röntgen çektiriyoruz, gaz ağrısı diyorlar. İlaç yazıp gönderiyorlar. Her seferinde aynı şey. Verdikleri ilaçlar da işe yaramıyor. Ağrılarımı kesmiyor.

Arkadaşlar, benim hastalığımın çaresi yok mu?

Tekrar diyorum, konu ciddi. Lütfen dalgaya almayınız.

Hocam 6.sınıftayken benim de bir arkadaşımda böyle bir problem vardı çok fazla tırnaklarını yiyordu ve midesinde kurt varmış ilaçla falan düzeldi sizinde böyle yaptığınız bir şey var mı?

Geri
Yukarı