Kişisel bilgilerim başkası tarafından bulundu

VbenZ

Hectopat
Yer
LosSantos
Daha fazla  
Arkadaşlar bir satışım vardı, karşı taraf parayı attım falan dedi. Bugün pazar yarın düşer sana dedi. Ben de para elime geçince işlemi devam ettireceğimi söyledim ve aniden beni tehdit etmeye başladı, bilgilerimi sohbete falan yazdı. Bu bilgiler daha önce siber saldırı yiyen yerlerden mi alınıyor?

Arkadaşlar bir satışım vardı, karşı taraf parayı attım falan dedi. Bugün pazar yarın düşer sana dedi. Ben de para elime geçince işlemi devam ettireceğimi söyledim ve aniden beni tehdit etmeye başladı, bilgilerimi sohbete falan yazdı. Bu bilgiler daha önce siber saldırı yiyen yerlerden mi alınıyor?

Sorgu panelinden bulmuş olabilir panik yapmaya gerek yok uzlaşmaya gidemezseniz şikayetçi olabilirsiniz.

Adınız soyadınızı biliyorsa yapabilir, daha önce güvensiz bir siteye kendi bilgilerinizle kayıt olduysanız ve bu herif size kafayı takıp araştırıp gidip o siteyi dumpladıysa oradan bulmuş olabilir.

Evet T.C.'mi buldular.

Evet maalesef böyle pis olaylar olduğundan adınızı soyadınızı her daim gizli tutun :) malum her açıdan çok güvenli bir ülkede yaşıyoruz :D

Geri
Yukarı