Kişisel laptopların güvenliği için en iyi virüs koruma ve VPN nedir?

• Konuyu başlatan 581710
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 645

581710

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar iyi akşamlar. Sorun başlıktaki gibi kişisel laptopların güvenliği için en iyi virüs koruma ve VPN nedir?

Kaspersky Internet Security ya da ESET internet Security kullanabilirsiniz. VPN icin Windscribe.

Virüs koruma olarak ben kendi kullandığım Kaspersky öneririm. 1 yıllık lisans da alırsanız tadından yenmez bir tane virüs giremez bilgisayarınıza. Hatta bazen çok korumacı olduğu için sinirimi bozmuyor değil. Çoğu şeyi virüs algılıyor.

Lisanssız kaspersky trojan kaçırmıştı malwarebytes ve eset bulmustu bunlar daha çok guven veriyo bana ama lisansli kullancaksan bilemem tabi.

Lisanssız kaspersky trojan kaçırmıştı malwarebytes ve eset bulmustu bunlar daha çok guven veriyo bana ama lisansli kullancaksan bilemem tabi.
Lisanssız bile olsa trojan kaçırmaması lazım en kısa sürede silerdi ama olabilir lisanssız %100 güven vermez.

Virüs koruma olarak ben kendi kullandığım Kaspersky öneririm. 1 yıllık lisans da alırsanız tadından yenmez bir tane virüs giremez bilgisayarınıza. Hatta bazen çok korumacı olduğu için sinirimi bozmuyor değil. Çoğu şeyi virüs algılıyor.

Hocam ücretsiz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı