Kitabım nasıl olmuş?

Kanka neler oluyor çok kullanmışsın ve cümlede zaman kaymaları çok fazla var. Ben okurken anlamadim hangi zamandayiz sonlarda dedim ki haa simdiyi anlatıyor. Olay örgüsü var ama bunları birleştirecek ayrıntı çok az. Kalemine ve düşüncene sağlık ama kitap yazmak istiyorsan ana fikri karşıdakine yedirmen gerek o duygulari hissetmesi lazım en azından roman için. Hikaye ise de durumu olayı anlamamız lazım. Yani yazdıgın neyse daha çok çok eksik düşünce güzel devam edersen güzel şeyler ortaya çıkabilir. Kalbini kırdıysam kusura bakma yapıcı eleştiri yapmaya çalısıyorum. Iyi yazmalar efendim.

Yanıtın için teşekkür ederim okuduğun içinde bu kitap demo halinde daha biraz biraz derken daha iyi hale gelecek ayrıntılar az biliyorum detaylar az ben bunları zamanla iyileştireceğim. Sevgiyle sağlıcakla kal. 😊

Konu ilgi çekici ama işleyiş ve anlatım fazla hızlı. Bölümler çok kısa ve betimleme yok, bir tiyatro oyunu gibi sadece konuşma ve ünlemden oluşuyor. Biraz etrafı, karakterin duygusunu anlatıp betimleseniz ve daha sonra bu düşünceleri ekleseniz çok daha güzel olur. Takipçisiyim :).

Çok yavan ve kısa geldi bana konusu hakkında bir şey diyemem ama kendinizde dediğiniz gibi amatörce yani olur böyle şeyler daha geliştirirsin kendini.

Bu arada wattpad aracılığıyla paylaşımlar yapabilirsin.

1. Karakter gelişimi olsun ki karakter ile bağ kuralım.
  2. Kuklaların nasıl yapıldığı ile ilgili hikayeler.
  3. Karakterin annesinin ve babasının nasıl ayrıldığı.
  4. Karakterin üvey babası hakkında bilgiler.
  5. Ayrıca bence karakter sadece 1 kere bayılsın 1-2 kere bayılınca "yeter be yerinde kal" dedim ben.
  6. Karakterin üvey babası ile arasında geçenler.
  7. Karakterin neden üvey babasının evinin bulmak istemesi.
  8. karakter üvey babasının evine gitmeden önceki 1 Günlük normal yaşantısını falan görelim.
Bunlar benim aklıma gelenler umarım bizi daha sonra tamamlanmış hikayen ile karşılarsın.

1. Karakter gelişimi olsun ki karakter ile bağ kuralım.
  2. Kuklaların nasıl yapıldığı ile ilgili hikayeler.
  3. Karakterin annesinin ve babasının nasıl ayrıldığı.
  4. Karakterin üvey babası hakkında bilgiler.
  5. Ayrıca bence karakter sadece 1 kere bayılsın 1-2 kere bayılınca "yeter be yerinde kal" dedim ben.
  6. Karakterin üvey babası ile arasında geçenler.
  7. Karakterin neden üvey babasının evinin bulmak istemesi.
  8. karakter üvey babasının evine gitmeden önceki 1 Günlük normal yaşantısını falan görelim.
Bunlar benim aklıma gelenler umarım bizi daha sonra tamamlanmış hikayen ile karşılarsın.
Tamamdır hocam.
Özür dileyerek söylüyorum kitaba devam etmeyeceğim bekleyenler için tekaradan özür dilerim. Sevgiyle sağlıcakla kalın. ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı