Kitap önerisi

Dan brown hiç okumadım dili ağır mı?

Evet çok seviyorum sanki bulmaca çözüyormuş gibi hissediyorum.
Dan Brown gerçekten okunabilir, sade bir dile sahip ve gizem kitaplarının en iyi serilerindendir.

Dan Brown serisini ve Sineklerin Tanrısı kitabını listene ekleyebilirsin. :)

Merhabalar şu an da 10.sınıfım sadece matematik çalışıp, kitap okuyorum. Sizlerden kitap önerisi istiyorum. 2020 de okuduğum kitaplar;
Cesur yeni dünya.
1984.
Satranç.
Saatleri ayarlama ensitüsü (favorilerimden kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum. İçerisinde bolca sembolizm var.)
Otostopçunun galaksisi rehberi.
Beyaz gemi (hiç sevmedim.)
Yaşadığım gibi (makale kitabı olduğu için ara sıra açar okurum)
Uzun hikaye.
Harry potter serisi.
Yoksulluk içimizde.
Ya tahammül ya sefer.

Metro 2033, 2034,2035.

Tarih seviyorsan fedailerin kalesi alamutu tavsiye ederim muhteşem bir kitap.

Genellikle hikayeleştirilmiş tarih seviyorum. Kitabın Hasan Sabbah'ı anlatması ilgimi çekti. Listeme eklemeyi düşünüyorum.

Metro 2033, 2034,2035.

Hocam daha çok bana bir şeyler katıcak kitaplar okumaya çalışıyorum. Liseden önce genellikle bu tarz kitaplar okuyordum fakat artık kelime haznemi ve vizyonumu geliştirmeye çalışıyorum. Yine de teşekkürler.

Genellikle hikayeleştirilmiş tarih seviyorum. Kitabın Hasan Sabbah'ı anlatması ilgimi çekti. Listeme eklemeyi düşünüyorum.

Hocam daha çok bana bir şeyler katıcak kitaplar okumaya çalışıyorum. Liseden önce genellikle bu tarz kitaplar okuyordum fakat artık kelime haznemi ve vizyonumu geliştirmeye çalışıyorum. Yine de teşekkürler.

O zaman tarihi değiştiren imparatorluklar ve tarihi değiştiren liderler kitaplarına bakmanızı tavsiye ederim şahsen okurken bilmediğim çok kelimeye rastladım çok kitap okuyan birisi değilim yalnız bunu bilin yine de bana tarih hakkında güzel şeyler kattığını söyleyebilirim yazarı Ali çimen okumanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı