Kitap önerisi

PhysicsTR

Hectopat
Söyleyeceğim kitap biraz çocukça ama çok güzel bir kitap. Şimşek Hırsızı Yazarı:Rick Riordan :) Kızları da unut sen derslerine çalış :D

Kaan Arslan

Kilopat
Yer
Çankaya, Ankara
Adolf Hitler - Kavgam

Bir kitap, manifestodan ziyade insana dair her şey olabilir mi ? Demek ki oluyormuş. Bu kitabı okurken tarafsızmışcasına düşünmen gerek yanlız. Sana her konuda fikir verebilir eğer anlamaya çalışırsan.

Mert

Gigapat
Yer
Eskişehir
Son düzenleyen: Moderatör:

Deniz

Hectopat
Yer
İstanbul
"Kavgam" okuyabilirsin. Adolf Hitler'in kitabıdır ve Rudolf Hess'in de kitaba katkıları olmuştur. Önce bir özet falan oku, arka kapak oku,ilgini çekmiyorsa ve kaldıramayacaksan -ki çok ağırdır- hiç okuma. :)
Arkadaş konusunda da sıkıntın varsa, Don Gabor'un yazdığı "İletişim Kurmanın ve Arkadaş Edinmenin Yolları" adlı bir kitap var. (Kitap ismine tıklarsan satın alman için bir link ekledim.)
Araştırmayı seviyorsan, "Tarihteki En Büyük Sırrın Açığa Çıkışı - İsa Yazmaları" adlı kitabı okuyabilirsin. Bu kitabı da önce incele, sonra oku.

Yukarıda önerdiğim kitapların satın alma bağlantılarını aşağıya ekledim. İlgilini çekerse alır, okursun. Önermek istediğim çok kitap var, ama okumayacağını tahmin ettiğimden hiç önermiyorum bile.

Kavgam - Adolf Hitler
İletişim Kurmanın ve Arkadaş Edinmenin Yolları - Don Gabor
Tarihteki En Büyük Sırrın Açığa Çıkışı - İsa Yazmaları

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul

ForAnAngeL

Gigapat
Katkıda Bulunan
Yer
Hell
Nihat Behram - Darağacında Üç Fidan okuyorum. İstersen alabilirsin :)

KS
BilgisayarKurdu

BilgisayarKurdu

Technopat
Katkıda Bulunan
Yer
İstanbul/Üsküdar
Herkes sen gibi odun gelip odun gitmiyor. Herkesin hayatı sen gibi para üzerine kurulu değil. Sen ne anlarsın aşktan.

Ya sonuçta zevkler tartışılmaz. Kaçıncı deyişim.

Zaten hocanın zoruyla aldım kitabı da :D Ama hoşuma gitti yani.

Yukarı