Kitap Seçme Sorunu

Makaleler
5
Yer
İstanbul
Merhaba sayın Technopat üyeleri. Başlıkta görüldüğü gibi sorunum kitap seçimi hakkında. Yarın 1 tane kitap alma hakkım olacak. Şu anki pandemi durumunda sadece 1 tane alabileceğim. Elimde Okyanus TYT 40 seans matematik ve fizik kitapları bulunmakta. Bunların yanında iki paragraf kitabı ve antrenmanlarla Matematik 1 bulunmakta. Antrenmanlarla Matematik 1 kitabını bu akşam bitirdim. Aklımda Antrenmanlarla Matematik 2 var. Ama bu 1. Kitabın tekrarı gibi olur diye korkum var. Parayı boşa vermek istemem. Aklımda antrenmanlarla geometri 1 ve karekök 0 matematik de var. Geometrim çok kötüdür. Ama bunun yanında Antremanlarla fizik-kimya-biyoloji kitapları da var aklımda. Bu yaz virüs kalmazsa kursa gideceğim. Bildiğim kadarıyla kurs kitap tedarik ediyor. Fakat ben ne yapacağımı şaşırdım cidden. Lütfen öneriniz varsa bekliyorum. 1 kitap hakkım var bunu iyi değerlendirmem lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı