Kitap tavsiyesi

Karantina dönemi boyunca epi topu 2 tane kitap bitirdim. Şu an karar kıldım ayda 2 kitap bitirmeye. Polisiye romanları çok seviyorum bir sonraki bölümününde ne olacak acaba dedirten tek solukta okutturan akıcı kitaplar hoşuma gidiyor. Önerebileceğiniz kitaplar var mı? Üniversite1'e gidiyorum.

Emrah Serbes'ten "Her Temas İz Bırakır" kitabını okuyabilirsin.

Öncelikli olarak soru Türk Edebiyatı mı Dünya Edebiyatı mı? Klasiklerden başlamak her zaman daha güzel. Kitaplarla çok aran yoksa olabildiğince ince kitapları önce oku.

Yazara göre de gidebilirsin istersen, Türk edebiyatı okuduğumda Sabahattin Ali tribe sokmaya başlamıştı beni.

Sürükleyici, akıcı kitaplar aradığın için eğer okumadıysan Dan Brown'un romanlarını (Robert Langdon serisini çok beğenmiştim) ve Adam Fawer'ın Olasılıksız romanını şiddetle tavsiye ediyorum.

Emrah Serbes'ten "Her Temas İz Bırakır" kitabını okuyabilirsin.
Araştıracağım hocam teşekkürler.
Suc ve ceza
Ayrica ilginizi cekerse orta dünya kitaplari (sirasiyla hobbit ve yüzüklerin efendisi sonra beğenirseniz daha ayrıntılı Silmarillion)
Denemem lazım hocam tam bir fikrim yok benimde. Okuyup yorumlamak lazım.
Öncelikli olarak soru Türk Edebiyatı mı Dünya Edebiyatı mı? Klasiklerden başlamak her zaman daha güzel. Kitaplarla çok aran yoksa olabildiğince ince kitapları önce oku.

Yazara göre de gidebilirsin istersen, Türk edebiyatı okuduğumda Sabahattin Ali tribe sokmaya başlamıştı beni.
Dünya edebiyatı olabilir hocam. Yazara göre Simon Kernick romanları çok hoşuma gidiyordu 4 kitabını da bitirdiğim için sorma ihtiyacı hissettim. Büyük ihtimal dünya klasiklerini araştırıp oradan devam edebilirim.

Karantina dönemi boyunca epi topu 2 tane kitap bitirdim. Şu an karar kıldım ayda 2 kitap bitirmeye. Polisiye romanları çok seviyorum bir sonraki bölümününde ne olacak acaba dedirten tek solukta okutturan akıcı kitaplar hoşuma gidiyor. Önerebileceğiniz kitaplar var mı? Üniversite1'e gidiyorum.
Sherlock Holmes serisini okumadıysanız kesinlikle şans vermelisiniz.

Sürükleyici, akıcı kitaplar aradığın için eğer okumadıysan Dan Brown'un romanlarını (Robert Langdon serisini çok beğenmiştim) ve Adam Fawer'ın Olasılıksız romanını şiddetle tavsiye ediyorum.
Listeme koydum, teşekkürler 😊
Panik kitabını okuyabilirsin. Pek polisiye sayılmasa da keyifli kitaptır.
Okunası olması önemli biraz. Kitabı yarıda bırakma huyum var.

Yeni konular

Geri
Yukarı