Kitapyurdu teslimat gecikmesi

25.09.2019 tarihinde girdiğim siparişim hala elime ulaşmadı. Cumartesi günü tüm kitaplar temin edildiği halde hafta başından beri hiçbir işlem yapılmıyor ve kargoya ulaştırılmıyor. Kitapyurdu sitesinde sürekli sevk için hazırlanıyor yazısı mevcut. Asıl canımı sıkan konu ise müşteri hizmetlerini aradığımda arama başarısız oluyor ve hat bile düşmüyor, uzun uğraşlar sonucu bir kere ulaştım ama onda da 15 dk bekleme süresi verildi, böyle bir saçmalık görmedim daha. Genel bir sorun var ama hadi hayırlısı. Bir çözüm yolu önerecek var mı?

Çözüm yolu yok. Hangi kitap satan firmadan aldımsa hep 2 haftada geldi siparişlerim. N11 ve Hepsiburada gibi siteler hariç.

Daha hızlı satıcılar da mevcut. Bazı satıcılar ufak bir depo kiralar ve hiç kitabı yoktur. kitap satıldığında gidip yayıncılardan alıp öyle kargolarlar. Yani elinde olmayan kitabı satışa koyar; bulamayınca da geciktirir. Ben genelde 2. el kitap meraklısıyım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı