Kız arkadaşım hamile mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı kızlarda böyle şeyler görülüyor genelde psikolojik olabiliyor ve bir çok etken yatabiliyor bunun altında hamilelik en son düşüneceğin bir şey olsun keza prezervatif kullanmışınız spermleriniz çok kuvvetli olması gerekiyor ki yırtılsa dahi 1-2 sperm ile tutunabilsin çevremden bildiğim kadarıyla konuşuyorum genelde 2-3 ay deneyip zar zor hamile kalanlar var ama yine de sperm kaliteniz bilmediğim için size böyle bir garanti de vermek istemiyorum :) ama şöyle söylemek isterim aynı sorunu yaşan bir çok kız duydum o yüzden düşük bir ihtimal diyorum bana sorarsanız

Cinsellik tabu veya ayıp değildir. Bunlardan etkilenecek kadar küçük yaşta insanlar yoktur diye düşünüyorum. En genci ergenliğine girmiştir. Konu doğru yerde ve Modlar da uygun görmüş. Abartmayın başlık ilginizi çekmese gelmezdiniz gelmezseniz böyle eleştirilere gerek kalamazdı...

Merhaba. Kız arkadaşım, Kasım ayının 28'inde adet olması gerekiyordu ama olmadı. Biz onunla beraber kasım ayının 29'unda yani gecikmenin 1. gününde ilişkiye girdik. Kendim prezervatif kullandım. Kız arkadaşımın o günden beri vajinal akıntısı var ve şu an 28'inde olması gereken adetinin üzerinden 10 gün geçti ve 10 günlük bir gecikme oldu. Bugün iki tane normal bi' gebelik testi yaptık. İkisi de negatif sonuç verdi. Gecikmenin 9. gününde kasık ağrısı oluştu ama âdet olmadı. İlişkiye girdiğimiz yani ayın 29'undan beri vajinal akıntısı var. Ben prezervatif kullandım ve kız arkadaşımın içindeyken boşaldım ama buna rağmen prezervatifi çıkartırken spermler prezervatifin içinden aktı yani kız arkadaşımın içine girmedi. İkimizin de ikinci cinsel deneyimi idi. İlk cinsel deneyimimizi, 2. deneyimimizden 2 hafta önce yaşamıştık ve o zaman da prezervatif kullanmıştım ve ayrıca ilk seferimizde onun canını yakmamak için boşalacak kadar ileri gitmedim. Benim sorum; kız arkadaşım neden âdet olamıyor, neden bu kadar gecikti?
Konunun uzmanı değilim ama adet gecikmesinin bir çok sebebi olabiliyor. Bu ortamda hastaneye gidin diyemem. Mevsimsel değişiklik, stres, kilo, tiroid gibi gibi bir çok etken olabilir ama genellikle 30-35 gün gecikme normal sayılıyor. Büyük ihtimal stres kaynaklıdır(konunun uzmanı değilim sadece tahmin). Kız arkadaşın bilir tarçın falan kaynatıyorlar onları denesin. Eğer 30 günü geçerse baktın hala olmuyor o zaman mecbur doktora gidersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı