Kız arkadaşım hamile mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sitenin adına bakıyorum Technopat dışardan bu siteye bakan biri teknoloji ile ilgili konuların konuşulduğu site der. Açılan bir konuya bakıyorum bir forumdaşın cinsel hayatı ile ilgili meseleler. Yani ayıptır böyle şeyleri burada konuşmak hem size hem de kız arkadaşınıza cinsellikle alakalı sitelerde yetkili birilerine derdiniz anlatın derim.

Hocam, eger dediğiniz gibi bir durum oluyor olsaydı benim konum onaydan geçmezdi. Bu forum sadece teknoloji üzerine değil. Serbest konular da aynı benim açtığım gibi açılabiliyor. Ben düzgün bir üslup ile derdimi dile getirdim sizin yazdığınız şeye bakın. Ayıp bir şey yazmadık etmedik sağlık sorunu ile alakalı bir şey danıştım, sizin verdiğiniz tepkiye bakın...

Psikolojik olabilir reşit olduğunuzu varsayıyorum. Kadın doğum doktoruna gitmeniz doğru olur. Eczane de satılan testler %99 güvenilir sonuç verse de kan tahliline baktırabilirsiniz?

Teşekkürler hocam cevabınız için :)

Hocam gercekten yanlis anlamani istemiyorum; ya kizi sana itelemisler ya da baba oluyorusn.

Ay hocam ilahi çok güldüm. Yok yok öyle bir durum olsa anlaşılır.

Doktorunuza danışın ve her ihtimale karşı kontrol hapı kullansın kız arkadaşınız.

Kontrol hapı hakkında pek bir bilgim yok ama araştıracağım teşekkür ederim.

Hocam yanlış anlamayın ama burası iyice kızlar Soruyor'a döndü. Demek ki artık Technopat'lar soruyor sitesi açma vakti gelmiş.

Dalgaya vurarak söylediğinizi varsayıyorum hocam. Bu forum sadece teknoloji forumu değil, üstelik ben kizlarsoruyor sitesindeki gibi saçma sapan şeyler sormadım, kız arkadaşımın durumu hakkında yorumunuzu istedim belki yaşayan eden vardır diye.

Stress vs birçok etkeni var, kadınlarda gecikmeler normaldir. Gecikmelerin 1.gününde yaşadığınız şeyden sonra hemen hamile kalması artık mucize olur çünkü o da belli bir süreç istiyor. Aylarca deneyenler var sonuçta. Stress yapmayın, ona da belirtirsen daha iyi olur.

Bu kadar endişeniz varsa kontrol hapı alsaydınız. Kadınlarda gecikme olabiliyor, tabii fazla bilgim maalesef yok. Dalga geçen arkadaşlar buranın sağlık konusu olduğunun farkında mı acaba?

Teşekkürler cevaplar için dikkate alacağım sağ olun.

Lahanayı kaynatıp suyunu ayırın. Bu suyun içine kız arkadaşınızın birkaç damla idrarını ekleyin. Eğer suyun rengi mora dönerse erkek, pembeye dönerse de kız bebek olacak anlamına gelir.

İlahi hocam kahkaha attım :D bu şey bildiğiniz asit baz ölçümüne dönmüş.
@Monolova sağlık konusu hakkında olduğunun keşke farkında olabilseler...

Tamam da işin dozunu kaçırmadan yapılması gerek bence. Şunu okurken bile utandım. Yüz kızartıcı şeyler.
Utandıysan bu senin sorunun dostum. Hiç konuya laf etme. Demek ki gerçek hayatta akıl danışabileceği birisi yok ya da çekiniyor. Azıcık empati yapın.

İnsanlar istediği şeyi yazar, paylaşır. Bildiğim kadarıyla özgür bir ülkede yaşıyoruz. Zoruna gidiyorsa ya da seni rahatsız ediyorsa girme başlığa. Başlığı okudun, içeriği merak ettin, tamamını okudun. Şimdi de burada ahlak bekçiliği yapıyorsun. Üstüne bir de “ayıp” yaftası yapıştırıyorsun. Gerçekten komik!

Hocam, eger dediğiniz gibi bir durum oluyor olsaydı benim konum onaydan geçmezdi. Bu forum sadece teknoloji üzerine değil. Serbest konular da aynı benim açtığım gibi açılabiliyor. Ben düzgün bir üslup ile derdimi dile getirdim sizin yazdığınız şeye bakın. Ayıp bir şey yazmadık etmedik sağlık sorunu ile alakalı bir şey danıştım, sizin verdiğiniz tepkiye bakın...

Teşekkürler hocam cevabınız için :)

Ay hocam ilahi çok güldüm. Yok yok öyle bir durum olsa anlaşılır.

Kontrol hapı hakkında pek bir bilgim yok ama araştıracağım teşekkür ederim.

Dalgaya vurarak söylediğinizi varsayıyorum hocam. Bu forum sadece teknoloji forumu değil, üstelik ben kizlarsoruyor sitesindeki gibi saçma sapan şeyler sormadım, kız arkadaşımın durumu hakkında yorumunuzu istedim belki yaşayan eden vardır diye.

Teşekkürler cevaplar için dikkate alacağım sağ olun.

İlahi hocam kahkaha attım :D bu şey bildiğiniz asit baz ölçümüne dönmüş.
@Monolova sağlık konusu hakkında olduğunun keşke farkında olabilseler...

İyi de detaya girmeseydiniz bari. Kabataskan üstünden geçseydiniz. Tanımadığınız insanlara nasıl bir cinsel ilişkiye girdiğinizi anlatmak bana göre doğru değil. Özel hayatın gizliliği denen bir şey de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar rahatız olanlara sesleniyorum. Kizlarsoruyor sitesinde bu tarz içerik paylaşmak için uzun süreli kullanıcı olmak gerekiyor ve ben buna sahip değilim. Çaresiz durumda ve endişeli bir durumda olduğum için siz değerli dostlarıma sormak istedim. Özür dilerim eğer ayıp ettiysem ancak en detaylı sekilde anlatmak daha net sonuçlar doğuracağı için böyle yazmak zorundaydım.

Arkadaşlar rahatız olanlara sesleniyorum. Kizlarsoruyor sitesinde bu tarz içerik paylaşmak için uzun süreli kullanıcı olmak gerekiyor ve ben buna sahip değilim. Çaresiz durumda ve endişeli bir durumda olduğum için siz değerli dostlarıma sormak istedim. Özür dilerim eğer ayıp ettiysem ancak en detaylı sekilde anlatmak daha net sonuçlar doğuracağı için böyle yazmak zorundaydım.
Dostum umursama sen onları. Cinsel hayatları sağ elinden dışarıya çıkamadığı için dert oluyor, kıskanıyorlar. :D

İyi yapmışsın yazarak. Çok detaya girdiğini de düşünmüyorum. Yazdıklarını 3 kere okudum. Bir tane absürt uygunsuz detay görmedim. Hepsi bir yerlere bağlanabilen detaylar. Ne yapacaksın, küçücük ahırdaki koyunları bile zor eğitirken koskoca forumda herkesi nasıl dizgine sokalım? Elbet çıkacak böyle dar görüşlüler.

Hiç sıkıntı etme dostum yaşadığınız endişe gayet normal ve anlaşılabilir. Belirtilen başlıklar da uygun bir soru sorarsanız her türlü yardım alabilirsiniz. Ertesi günü hapını da araştırmanızı tavsiye ederim, kondomdan daha güvenli bir seçim ayrıca kondom kullanmaktan hoşlanmıyorsan da çok daha iyi ve kesinlikle seçmen gereken bir opsiyon.
Güvenli seks yapmayı öğrenmek her bireyin hakkıdır keşke toplumumuzun tabuları yıkılsa...

@arszalan

Ertesi gün hapları normal ilişkiler için değildir. İstisnai durumlarda kullanılması için üretilmiştir. Düzenli bir cinsel hayat olacaksa doğum kontrol kullanılmalı. Her ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullanılmaz. Hapın işlevi zaten yumurtayı öldürüyor. Kadının en az bir haftası zehir oluyor. Biraz daha dikkatli olalım. Sadece kendimizi değil, karşımızdaki kişiyi de düşünelim. :)

Dostum umursama sen onları. Cinsel hayatları sağ elinden dışarıya çıkamadığı için dert oluyor, kıskanıyorlar. :D

İyi yapmışsın yazarak. Çok detaya girdiğini de düşünmüyorum. Yazdıklarını 3 kere okudum. Bir tane absürt uygunsuz detay görmedim. Hepsi bir yerlere bağlanabilen detaylar. Ne yapacaksın, küçücük ahırdaki koyunları bile zor eğitirken koskoca forumda herkesi nasıl dizgine sokalım? Elbet çıkacak böyle dar görüşlüler.

Dostum, kimsin bilmiyorum ama gece gece yüzümü gülümsettiğin için forum kurallarının dışına çıkıp özel teşekkür etmezsem olmazdı. Sana ne kadar müteşekkir olduğumu anlatamam. İlgin, alakan için çok teşekkür ediyorum, sağ olasın.

Hiç sıkıntı etme dostum yaşadığınız endişe gayet normal ve anlaşılabilir. Belirtilen başlıklar da uygun bir soru sorarsanız her türlü yardım alabilirsiniz. Ertesi günü hapını da araştırmanızı tavsiye ederim, kondomdan daha güvenli bir seçim ayrıca kondom kullanmaktan hoşlanmıyorsan da çok daha iyi ve kesinlikle seçmen gereken bir opsiyon.
Güvenli seks yapmayı öğrenmek her bireyin hakkıdır keşke toplumumuzun tabuları yıkılsa...

Sana da ayrı olarak teşekkür etmek benim için bir borçtur. Teşekkürler.

@arszalan

Ertesi gün hapları normal ilişkiler için değildir. İstisnai durumlarda kullanılması için üretilmiştir. Düzenli bir cinsel hayat olacaksa doğum kontrol kullanılmalı. Her ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullanılmaz. Hapın işlevi zaten yumurtayı öldürüyor. Kadının en az bir haftası zehir oluyor. Biraz daha dikkatli olalım. Sadece kendimizi değil, karşımızdaki kişiyi de düşünelim. :)
Hocam hayatı zehir olacağına bırak 1 haftası zehir olsun, Allah kimseye yaşatmasın.

Hocam hayatı zehir olacağına bırak 1 haftası zehir olsun. Allah kimseye yaşatmasın.
Tabii, istisnai durumlarda dediğiniz geçerli. Demek istediğim o değildi. Yani örneğin haftada bir ilişki yaşayan birisi her hafta o hapı yutarsa başına hamilelikten çok daha ciddi sıkıntılar gelebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı