Kız arkadaşımın hamile olduğu nasıl anlaşılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kolay gelsin hocam. Eczaneden test alın önce onu deneyin. Eğer iyice rahatlamak isterseniz yaşlarınız 18'den büyükse doktora görünmesi daha mantıklı.

Merhaba, aşırı stres içindeyiz. 13 Ağustos adeti bitti 15 Ağustos da ilişkiye girdik, şu zamana kadar adet olmadı. Prezervatif kullandık, prezervatif içerisine bile boşalmadım. Prezervatif kontrol ettim, delik dahi yoktu ama adeti çok gecikti. Herhangi bir hamilelik belirtileri yok. Adet belirtisi de yok. 15 gün falan gecikti. Mümkün mü hamilelik?

Bir şey diyecektim ban yerim diye demiyorum, biz nereden bilelim? Test yapmadan bilemezsiniz.

Teşekkür ederim böyle bir konu ile geldiğim için de kusura bakmayın hakkınızı helal edin.

Teşekkür ederim böyle bir konu ile geldiğim için de kusura bakmayın hakkınızı helal edin.

Seni çok iyi anlıyorum benim de başıma çok geldi bu durum. Eczaneden 3-4 tane test kiti al zaten ucuzlar testleri hep 2 2 yaptır arkadaşına. 1 tane yapıp bırakmasın test kitleri her zaman %100 doğruyu göstermez o yüzden ne kadar çok yaptırırsan sonucu o kadar garantilemiş olursun.

Helallik bir durum yok hocam. Burası sosyal, teknoloji formu değil. Bu sebepten ötürü sorun olmaz, he konu sapıtır moderatörler o zaman konuyu kitler. Kafanıza takmayın böyle şeyleri, konunun katagorisi doğruysa sorun yoktur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı