Kız arkadaşıma onu sevdiğimi nasıl belli edebilirim?

Kızın söylediği detayları başka bir sohbette söyleyebilirsin. Unutmadığını görünce ilgi duyar. Sevdiği şeyleri öğren ve ilgilen. Ona bakarken yakalan ara sıra. Herhangi bir erkek onunla yakın olup konuşurken dik dik bak. İyi ve hassas davran. Ben bu hareketleri yaparak belli ettirdim.
(Dik dik bakma olayını sakın abartma kavga çıkarırsın. :p)

Emin ol en kötü şey utangaçlık. Birkaç gün sonra "sevgili yaptımmm" diye gelirse üzülürsün. Aynısını yaşadım. Kızla biraz gezmişken oturun bir yerde. Kahve vs. içerken sevdiğini söyle.

Platonik olduğum bir kız arkadaşım, kendisini hiç kaybetmek istemiyorum. Kafamız çok uyuşuyor, aynı Twitch yayınlarını izleyip aynı mizah seviyesine çıkabiliyoruz.

Bu pazartesi buluşmak istedi bir şeyler yapmak için ama ben çok utanıyorum ve zengin birisi değilim, yapacağımız şeylere param yeter mi bilmiyorum. Hesabı kesinlikle bana ödetme gibi bir durumu olmaz, kendi yediğini öder.

Buluştuğumuz zaman çok belli etmeyerek onu sevdiğimi nasıl belli ederim?

24 yaşında ne sevgilisi.
İleride sevgili bulman için gerekenler;
+45 yaş.
Atlet
Omegleapp.
Kulaklık.

Platonik olduğum bir kız arkadaşım, kendisini hiç kaybetmek istemiyorum. Kafamız çok uyuşuyor, aynı Twitch yayınlarını izleyip aynı mizah seviyesine çıkabiliyoruz.

Bu pazartesi buluşmak istedi bir şeyler yapmak için ama ben çok utanıyorum ve zengin birisi değilim, yapacağımız şeylere param yeter mi bilmiyorum. Hesabı kesinlikle bana ödetme gibi bir durumu olmaz, kendi yediğini öder.

Buluştuğumuz zaman çok belli etmeyerek onu sevdiğimi nasıl belli ederim?
Dostum aranızdaki ilişkiyi tabi ki bilmiyorum ama bi anda seviyorum dersen bile kabul etmesi zor. Önce yavaş yavaş onla arandaki ilişkinin arkadaşça olmadığını belli et(mesela iyi geceler diyorsan yanına tatlı rüyaları koy) ya da ufak iltifatlar et (benim için çok önemlisin falan) zaten bu durumda karşı çıkacak hareket yapmazsa düzgün bi şekilde teklif ettiğinde kabul edecektir. Test edildi onaylandı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı