Kıza onu sevdiğimi söylemeli miyim?

Sağlam bir arkadaşlıktan gelen ilişkiler daha sağlıklı oluyor.
Yaşadıklarımdan yola çıkarak söylüyorum, kız da eğer senden hoşlanıyor ise güzel bir ilişki olacaktır. Samimi, yapmacık olmayan bir ilişki...
Fakat tedirgin olman gerekmiyor, ufak bir kafede al karşına hislerini anlat eğer karşılıklı değilse de bunlar hiç yaşanmamış gibi yapalım arkadaş kalmaya devam edelim dersin.
Umarım mutlu olursunuz dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız senin sevdiğini biliyordur büyük ihtimalle. Anlattıklarını hiç okumasam bile kafalarının farklı çalıştığını söylemek yanlış olmaz. Türkiye bura kız etrafındaki erkekleri yeteri kadar anlamıştır. Milletin gözü yerinde durmaz.

Dostum bu kadar kendini üzmene gerek yok diğer arkadaşların dediğiyle aynı kapıya çıkıcam bende aslında ama şöyle bir olay var sen istemezsen zaten olmayacak belki o sana etmeyecek bunu bilemeyiz, bu yüzden ne kendini üz ne de yarın öbür gün " keşke... " Diyeceğin bir olay yaşama git ve düzgün bir üslupla açıl karşındaki kişiye;
Zaten gerisi gelir ^_^

Hayat bu kadar bekleyecek kadar kısa değil kardeşim sonunda ölüm yok lise aşkları gelip geçicidir bizde sevdik ne oldu sonunda :) ... Güzel komik anılar kaldı fazla kaptırma kendini.

Bence bir kıza teklif edilmemeli. Zaten o kıvama geldiğinizde teklif etmeden sevgili olursunuz diye düşünüyorum. İlk önce arkadaş olursun sonra hafiften hafiften yürürsün ama kanka olmamaya da dikkat edilmeli bence.

Bence şöyle; kız yakın arkadaşın imiş, eğer kız senden açılınca soğursa yakın bir arkadaşını kaybedeceksin. Diğer türlü kız sana karşılık verirse kazanmış olacaksın. Risk almaya değeceğini düşünüyor isen açılmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı