Kız arkadaşıma onu sevdiğimi nasıl belli edebilirim?

zengin birisi değilim, yapacağımız şeylere param yeter mi bilmiyorum.
Bunları düşünme sadece bir yemek yiyip bir şeyler içersiniz. Oda yaşadığın yer ile değişir. Adana'da 40-50 TL civarında yapılabilir. Eğer öğle vaktinde gezeceksen bir şey diyemem ama. Akşam vakitlerinde geziceksen, göl kenarı, deniz kenarı vb. yerlere götürüp açılabilirsin. Ama ilk önce kendine şunu sor: Biz arkadaşmıyız yoksa flört mü?

Bunları düşünme sadece bir yemek yiyip bir şeyler içersiniz. Oda yaşadığın yer ile değişir. Adana'da 40-50 TL civarında yapılabilir. Eğer öğle vaktinde gezeceksen bir şey diyemem ama. Akşam vakitlerinde geziceksen, göl kenarı, deniz kenarı vb. yerlere götürüp açılabilirsin. Ama ilk önce kendine şunu sor: Biz arkadaş mıyız yoksa flört mü?

Şu anlık arkadaşız, flörtlük bir hareketimizi görmedim. Fakat hiç kanka dost gibi değiliz ismini bilmediğim bir ilişkideyiz.

Şu anlık arkadaşız, flörtlük bir hareketimizi görmedim. Fakat hiç kanka dost gibi değiliz ismini bilmeidğim bir ilişkideyiz.
İlk buluşman ise pek açılma gibi şeyleri dile getirme. İltifat et ama küçük küçük yavaştan yavaştan. Dediğim gibi yemekten sonra "sahile gidebilir miyiz?" "gezebilir miyiz?" diye sorman gerekli. Romantik bir ortam oluşması için. Eğer sen ondan daha utangaçsan belli etme. İlişkinin yürümesi için erkeğin açık sözlü ve kararlı olması gerekli diye düşünüyorum. Eğer kız utangaçsa avın kucağına düşer (Telefonu eline geçince abi olmayan kızlar).

İlk buluşman ise pek açılma gibi şeyleri dile getirme. İltifat et ama küçük küçük yavaştan yavaştan. Dediğim gibi yemekten sonra "sahile gidebilir miyiz?" "gezebilir miyiz?" diye sorman gerekli. Romantik bir ortam oluşması için. Eğer sen ondan daha utangaçsan belli etme. İlişkinin yürümesi için erkeğin açık sözlü ve kararlı olması gerekli diye düşünüyorum. Eğer kız utangaçsa avın kucağına düşer (Telefonu eline geçince abi olmayan kızlar).
Kız utangaç değil aksine yerine göre açıksözlü birisi, benden daha cesaretli olduğu kesin. Kızın herhangi bir ilgi açlığı falan bir şeyi yok.

Kız utangaç değil aksine yerine göre açıksözlü birisi, benden daha cesaretli olduğu kesin. Kızın herhangi bir ilgi açlığı falan bir şeyi yok.
Yanına gidince bu sefer sen açık sözlü olucaksin hatta ondan daha fazla açık sözlü ve cesur. Eğer zekiyse ve senin gibi birisiyle zaman geçirmeyi seviyorsa zaten seni bırakmayacaktır. Sen kızla çıkmak için kendini değiştirmene gerek yok. Eğer değiştirirsen zaten bu ilişki yürümez. Sen kendin ol ve kendin gibi davran. Olaylar nasıl ilerlerse akıllı düşün başkasının önerisine ihtiyacın yok. Eğer ilk defa böyle bir durumun oluyorsa senin için deneyim olur merak etme. Bu durumdan kimse üzgün çıkmaz. Dediğim gibi bir ilişkide erkeğin yeri daima bir adım önde olmadir .(maço kabadayılık vb. şeyler değil) Sana başarılar dilerim dişini fırçalamayı unutma. ☺😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı