Kız arkadaşımla nasıl barışabilirim?

oguzhanddd

Yoctopat
Daha fazla  
Kız arkadaşım tatile gitti ve bu zaman zarfınsa mesafeler ve soğukluk girmişti araya uzaklaşmıştı benden. Yanlış anlamalar sonucunda bir mesafe olmuştu açıkçası aramızda sonra küs olduğumuzu annesi fark etmiş, annesi demiş oğuzhan'ın fazlası var eksiyi yok çocuğu ara aklı başında benim istediğim gibi biri. Sonra mesaj attı özür dilerim sen çok iyi birisin falan ama ilişkimizin monotonluğundan dem vurdu artık bir şeyleri anlamışsındır eskisi gibi davranmazsın ilgi gösterirsin gibi şeyler söyledi bana, şimdi şöyle bir olay var bu tatile gittiğinde kız arkadaşım 24 yaşında bunların aile dostu bir çocuk var bu çocukla zaman geçirdi ne bileyim birlikte motosiklete falan binmişler. Çocuk buna espri ile karışık 4-5 yıl sonra evlenmezsek birbirimiz ile evlenelim gibisinden. Espriler yapmış ama çocuk kız arkadaşımdan 3 yaş küçük ben sorduğumda Allah var iyi çocuk ama benden küçük öyle şey aklına getirme dedi bana, ve evlilik konusunu açtığımda ben hazır hissetmiyorum kendimi evliliğin sorumluğu çok halime hareketime dikkat etmem lazım. Herkesle konuşmam görüşmem doğru olmaz mesafe koymam gerek ne bileyim bunlara henüz hazır değilim gibi dedi. Normalde çok bir erkek arkadaş çevresi yoktur ya da aşırı sosyal biri değil aşırı çocuksu biri sizde bu barışmada neler yapmam gerek? Bu bahsettiğim çocuk olayı çok canımı sıkıyor. Tavsiyeleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı