Kız beni yanlış mı anladı?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Kız beni yanlış mı anladı (tacizci yani)?

Kızla olan ilişkimiz: Aynı mahalledeyiz, bir birimizle göz göze geliyoruz (bakışıyoruz) diyebiliriz (o da beni görünce bakıyor eminim), isimlerimizi bilmiyoruz.

Ama ben kızdan hoşlandığım için bakıyorum, kız belki kötü niyetli baktığımı sanıyor olabilir mi?

Üzerinden 30 dakika bile geçmeyen bir olay yaşadım ve acaba kız beni yanlış mı anladı diye bir sormak istiyorum, eğer rahatsızlık veriyorsam eve başka yoldan gidebilirim.

Olay şöyle: Çocukluk arkadaşım var Mehmet bir yere gidiyordu yolda giderken 5 saniye konuştuk sonra yollarımız ayrıldı, sonra kızı gördüm (o beni daha önce gördü) onun geldiği yer karanlıktı, tanıdık geldi (bakışıyoruz diye) 3 saniye kadar baktım, ben aydınlık yerden geldiğim için ap açık belli yani baktığım, sonra kız 2 tane park edilmiş aracın arasına (sekti) sonra tam kızın sektiği yere gelince kız önüme atladı.

...

...

...

Son düzenleme:

Kızla olan ilişkimiz: Aynı mahalledeyiz, bir birimizle göz göze geliyoruz (bakışıyoruz) diyebiliriz (o da beni görünce bakıyor eminim), isimlerimizi bilmiyoruz.

Ama ben kızdan hoşlandığım için bakıyorum, kız belki kötü niyetli baktığımı sanıyor olabilir mi?

Üzerinden 30 dakika bile geçmeyen bir olay yaşadım ve acaba kız beni yanlış mı anladı diye bir sormak istiyorum, eğer rahatsızlık veriyorsam eve başka yoldan gidebilirim.

Olay şöyle: Çocukluk arkadaşım var Mehmet bir yere gidiyordu yolda giderken 5 saniye konuştuk sonra yollarımız ayrıldı, sonra kızı gördüm (o beni daha önce gördü) onun geldiği yer karanlıktı, tanıdık geldi (bakışıyoruz diye) 3 saniye kadar baktım, ben aydınlık yerden geldiğim için ap açık belli yani baktığım, sonra kız 2 tane park edilmiş aracın arasına (sekti) sonra tam kızın sektiği yere gelince kız önüme atladı.

...

...

...
Dostum kızı kesmek yerine konuşmanı tavsiye ederim en fazla hayır der başına bela alma.

...

...

...
Hocam son kısım pek anlaşılmıyor.

Kız sekti derken ne demek istediniz?
Yani en saçma kısmı orası katılıyorum size.

"sonra kız 2 tane park edilmiş aracın arasına (sekti) sonra tam kızın sektiği yere gelince kız önüme atladı."

sekti kısmı yani 2 aracın arasına hızlı bir şekilde atladı, Fakat yürürken araçların arasına doğru hızlı bir şekilde atladı,

1. Sağ ayağından güç aldı
  2. Araçların arasına atladı.
sonra o atladığı yerle aynı hizaya gelince aynı şekil :D Çarpmaya çalıştım sanırım biraz muhabbet olması için diye düşünüyorum ama.

Hocam aynı bu hareket fakat tekli halini düşünün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı