Kız gibiyim

Valorantta dalga geçen olur ise takmayın.
Kendinizi rahat hissedin.
Arkadan şarkı açın.

Hocam uygulamada birkaç hafta geçirincd inanın bana kendi zevkinize göre bir fyp ayarlayabiliyorsunuz
Bence oralara hiç girme.

Düzgün öneride bulun, mesajları oku gel sonra benimle tartış.

Mesajları okudum geldim ve sadece anneme babama diyemem deyip durmuş. Düzgün öneriye bak" Valorant oyna Valorant erkek işi "dalga geçmeye gelmişsin konuya çocukda seni bir nimetten sanıp saygı duymuş. Sende git bir daha oku kendi yazdıklarını ama sana ne yazdığını söyleyeyim kısaca bir hayvan gibi (papağan) tekrarlayıp durmuşsun cümleleri. Konuda en ufak yararın veya vasfın yok.

Bence geçirmeyin geçirtmeyin. TikTok'da saçma videolar daha çok izlendiği için ilk onlar çıkacak karşına. Sonra öyle devam edecek.
Yok hocam siz ilk gördüklerinize göre yargılıylorsunuz ben mesela ilk başladığımda başkaları yüzünden utanmak için girdim o mal mal videolarıda ilgilenmiyorum diyip geçtim zamanla düzgün içerikler çıkmaya başladı

Yok hocam siz ilk gördüklerinize göre yargılıylorsunuz ben mesela ilk başladığımda başkaları yüzünden utanmak için girdim o mal mal videoları da ilgilenmiyorum deyip geçtim zamanla düzgün içerikler çıkmaya başladı.

Hocam çoğu tanıdığımı psikolojik etkiledi. Mesela kuzenim kendisini keko sanıyor. TikTok yokken böyle değildi.

Geri
Yukarı