Kız ilişki istemiyorum dedi

Kanka sabret, ileride belki ayrılmak istiyorum dediği bile olur. Takma boş ver. Daha gelip geçecek bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızla sevgili olduk 2 hafta kadar ayrıldık, eski sevgilisine gösterdiği çabayı bana gösterseydi şu an dünyanın en mutlu çiftiydik. Kendisi ayrıldı ilişki istemiyorum diyerek. Çok çabaladım bir araya gelme umudu içinde ama kendisi hiçbir taşın altına elini koymadı. İlişki istemiyormuş ve netmiş. 10 dk önce tekrar konuştum. Benim gibi iyi birini kaçırdı onun hayatına gelecek kişiler onun hayatının içine edeceğinden çok eminim. Artık bıraktım poh pohlayıp duramam. Ne önerirsiniz bana bu konuda?

Şimdiki kızlar fırlama erkekleri tercih ediyorlar, en iyisi bence de öyle olmak xd.

Çabalamak tercih meselesidir, karşı taraf bundan memnun olmak zorunda değil ki. Zaten devam etmeyeceği belli olan bir ilişki için çabalamak yerine ilişkinin devamlılığı üzerine konuşmak daha mantıklıdır.

Kıza her yerden engeli bas. Başka kızlara yönel. Çünkü bu tür kızlara kafa yormak çok fazla zarar veriyor insana. Herkes bir dönem bir kıza kafayı takmıştır ve muhtemelen bu sana ilk kez oldu hocam. Yeni kız bul kendine, eminim çıldıracaktır. Ayrıca 18 yaşındaymışsın kızı boşver sınavlara çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı