Kız ne demek istemiş ve ben bu kıza nasıl açılırım?

Radeon RX 5700M

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ ALPHA 17 A4DEK-011 AMD RYZEN 7 4800H 8C/16C 2.9GHZ/4.2GHZ AMD RADEON RX5600M 6GB GDDR6 2X16GB 3200 MHZ CL 22 DDR4 SAMSUNG RAM 2TB ADATA SX8100NP NVME M2 SSD 3500 MB/S RS 3000 MB/S WS 17.3 144 HZ FHD İPS AMD FREESYNC PREMİUM STEEL SERİES RGB PER-KEY İNGİLİZCE KLAVYE
Meslek
Üniversite Öğrencisi Ve Mc
Herkese merhaba ben bu kızla hazırlıktayken aynı sınıftaydık o zaman biraz muhabbetimiz vardı tabii o zamanlar bu kızdan çok etkilenmemiştim ama bölüme geçince ondan etkilenmeye başladım. Geçenlerde bu olayı yaşadım üniversitenin kütüphanesine ders çalışmaya gitmiştim onu gördüm sonrada boş bir yere oturunca bunu tweet attım ama o an kızın görebileceği aklıma gelmemişti ertesi gün ise kızın bu mesaja cevap verdiğini gördüm bende böyle bir cevap yazım sizce kız burada ne demek istemiş?

InkedWhatsApp Image 2022-01-02 at 22.00.55_LI.jpg

InkedWhatsApp Image 2022-01-02 at 22.00.55 (2)_LI.jpg

Bende bu olayın üstüne bir yazayım dedim halini hatırını sordum sonrada müsait olduğun zaman okulda bir şeyler içelim mi diye sordum o da olur tabii ki yazdı daha sonraki günlerde ben ertesi gün müsaitsen buluşalım diye sordum 2 kez ikisinde de müsait değilim dedi en sonunda ise ben sordum hangi gün müsaitsin diye oda ben sana haber veririm dedi. Size sorum şudur sizce kızı çok mu sıkboğaz ettim bir de daha yazayım yoksa onun mu yazmasını bekliyeyim son olarak da bu iş olur mu?

InkedWhatsApp Image 2022-01-02 at 22.00.55 (5)_LI.jpg

InkedWhatsApp Image 2022-01-02 at 22.00.55 (5)_LI.jpg

InkedWhatsApp Image 2022-01-02 at 22.00.55 (7)_LI.jpg

InkedWhatsApp Image 2022-01-02 at 22.00.55 (8)_LI.jpg

Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Dosya Ekleri

• InkedWhatsApp Image 2022-01-02 at 22.00.55 (4)_LI.jpg
    InkedWhatsApp Image 2022-01-02 at 22.00.55 (4)_LI.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 116
Muhtemelen kız karşısındaki insanın kalbini incitmemek için yumuşak davranıyor. Bence kızı rahat bırak, daha fazla mesaj atma. Kızın Twitter'ına göz attım ve düşüncemi destekler nitelikte şunu buldum:
Eki Görüntüle 1259666

Bundan sonra tam olarak nasıl bir yol izlemeliyim.(gerçi şu an final haftasındayız ondan da olabilir kız çalışkanda)

Kızdan umudu kesip hayatına yalnız devam et. Bu kızla olmayacak, istemediği belli. Yine de seni davet ederse gidersin.

Ufak bir ihtimal ise final haftası olduğu için kız vakit bulamamış olabilir ve vakit bulunca seni davet edebilir ama muhtemelen final haftası ile alakası yok.

Bundan sonra tam olarak nasıl bir yol izlemeliyim.(gerçi şu an final haftasındayız ondan da olabilir kız çalışkanda)

Kıza her gün mesaj yazma, çok darlamışsın. Bir kere teklif edersin kabul ederse buluşursunuz kabul etmezse bir daha teklif etmemen gerekir. Final haftası bahane bu kızla olmaz.

Üzüldüm şu an ama neyse hayırlısı olsun.

Üstüne bile alınmamış senin başkası için attığını düşünmüş. Hatta biladerim üst üste ekilmişsin ağacın kökten kurtulmuş meyve verecek olmuş sen hala anlamamışsın. İşin özeti cebe giren yedeksin nokta. Önündeki maçlara bak salla gitsin bu olayları da. Final haftası bahane buluşacak kişi her türlü gelir.

Son düzenleme:
Üstüne bile alınmamış senin başkası için attığını düşünmüş. Hatta biladerim üst üste ekilmişsin ağacın kökten kurtulmuş meyve verecek olmuş sen hala anlamamışsın. İşin özeti cebe giren yedeksin nokta. Önündeki maçlara bak salla gitsin bu olayları da. Final haftası bahane buluşacak kişi her türlü gelir.

Ona yazdığım çok belli aslında çünkü onu gördüm sadece o gün.

Yeni konular

Geri
Yukarı