Kız sorunu

Ben bu kızla iletişimi kestikten sonra benim etüt salonuma geldi bu arada, yani olaydan sonra. Bende bilemedim şimdi, bu arada o arkadaş olmak istemediğini söyleyince bende son olarak "Peki, nasıl isterseniz..." demiştim. Peki tekrar yazmalı mıyım bu durumda?

Ben bu kızla iletişimi kestikten sonra benim etüt salonuma geldi bu arada, yani olaydan sonra. Bende bilemedim şimdi, bu arada o arkadaş olmak istemediğini söyleyince bende son olarak "Peki, nasıl isterseniz..." demiştim. Peki tekrar yazmalı mıyım bu durumda?
Yazma. Engelle hatta. Ben aynı şeyi yaptım ve şu an çok daha mutluyum. Emin ol, ilk 1-2 gün üzüleceksin ama sonraki günlerde mutlu olduğunu fark edeceksin. Hemen hemen aynı durumu yaşadık senle.

Yazma. Engelle hatta. Ben aynı şeyi yaptım ve şu an çok daha mutluyum. Emin ol, ilk 1-2 gün üzüleceksin ama sonraki günlerde mutlu olduğunu fark edeceksin. Hemen hemen aynı durumu yaşadık senle.

Aslında bende onu unutmaya çalışıyor ve elimden geldiğince karşılaşmamaya çalışıyordum. Tam da böyle bir durumda bi' benim bulunduğum salona gelmesi eksikti!? Şu an çok daha sık karşılaşıyorum ve onu gördüğüm an yüzüne bile bakmadan hızlıca yanından geçip gidiyorum. Şu an ne yapacağımı bilemiyorum, ama bildiğim tek şey bu durum beni çok rahatsız ediyor :/.

Aslında ben de onu unutmaya çalışıyor ve elimden geldiğince karşılaşmamaya çalışıyordum. Tam da böyle bir durumda bi' benim bulunduğum salona gelmesi eksikti!? Şu an çok daha sık karşılaşıyorum ve onu gördüğüm an yüzüne bile bakmadan hızlıca yanından geçip gidiyorum. Şu an ne yapacağımı bilemiyorum, ama bildiğim tek şey bu durum beni çok rahatsız ediyor :/.
Doğru yapıyorsun. Muhatap dahi olma. Ha muhatap olma dediysem, selamını almamazlık yapma. Bana 1 kere selam verdi aldım, sonrasında ne selam verdi, ne muhatap oldu.

Zaten yüzsüz biri değilse, senle bir daha muhatap olmaz. Emin ol, daha mutlu olacaksın birkaç güne.

Peki bu koşullarda nasıl unutabilirim, her gördüğümde bi' yandan sevdiğimi hatırlıyorum - bi' yandan bana attığı son mesajı hatırlayınca nefret edesim geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı