Kız sürekli beni üzüyor

Ağa ben kızla Instagram'ndan adam gibi konuşuyoruz, şurada buluşalım sohbet edip ders çalışırız diyorum. Geliyor sohbette hep hatırlamak istemediğim (suç ya da yüz kızartıcı bir şey değil) şeylerden bahsediyor. Hani kendisiyle yeni de tanışmıyoruz ortaokul arkadaşım. O günlerde benim yanımdaydı ne hissettiğimi de biliyor o konularda. Ama buna devam ediyor. Ayrılmak istemiyorum. Ama o kadar arkadaşlığı kestirip atabilirim şahsen. (Öyle bakma sadece dürüst oluyorum) Bu arkadaşlığı kestirip atabilir miyim? Yoksa o anlayana dek nazikçe uyarmaya devam mı etmeliyim?

Ağa ben kızla Instagram'ndan adam gibi konuşuyoruz, şurada buluşalım sohbet edip ders çalışırız diyorum. Geliyor sohbette hep hatırlamak istemediğim (suç ya da yüz kızartıcı bir şey değil) şeylerden bahsediyor. Hani kendisiyle yeni de tanışmıyoruz ortaokul arkadaşım. O günlerde benim yanımdaydı ne hissettiğimi de biliyor o konularda. Ama buna devam ediyor. Ayrılmak istemiyorum. Ama o kadar arkadaşlığı kestirip atabilirim şahsen. (öyle bakma sadece dürüst oluyorum) bu arkadaşlığı kestirip atabilir miyim? Yoksa o anlayana dek nazikçe uyarmaya devam mı etmeliyim?

Neden bunu söylüyorsun de o şeyi dediğinde kız. Cevap verir sonra düzeltirsiniz belki.

Ağa ben kızla Instagram'ndan adam gibi konuşuyoruz, şurada buluşalım sohbet edip ders çalışırız diyorum. Geliyor sohbette hep hatırlamak istemediğim (suç ya da yüz kızartıcı bir şey değil) şeylerden bahsediyor.

Demek ki buluşmak istemiyor.

Hani kendisiyle yeni de tanışmıyoruz ortaokul arkadaşım. O günlerde benim yanımdaydı ne hissettiğimi de biliyor o konularda. Ama buna devam ediyor. Ayrılmak istemiyorum.

Bir ilişkiniz yok ki ne ayrılması onun için sosyal medyasındaki yüzlerce erkekten birisin.

Ama o kadar arkadaşlığı kestirip atabilirim şahsen. (öyle bakma sadece dürüst oluyorum) bu arkadaşlığı kestirip atabilir miyim? Yoksa o anlayana dek nazikçe uyarmaya devam mı etmeliyim?

İnsanlar ne yaptığının farkında olarak hareket ediyor, onu uyarman bir şey değiştirmeyecek yine yapmaya devam edecek. Hazır ilişkiniz de yokken uydu erkeği olmayı bırakıp hiçbir iletişim kurmadan ilişkini kes ve her yerden sil. Hayatından enerji alan birisiyle neden arkadaşlığa devam edesin ki?

Demek ki buluşmak istemiyor.

Bir ilişkiniz yok ki ne ayrılması onun için sosyal medyasındaki yüzlerce erkekten birisin.

İnsanlar ne yaptığının farkında olarak hareket ediyor, onu uyarman bir şey değiştirmeyecek yine yapmaya devam edecek. Hazır ilişkiniz de yokken uydu erkeği olmayı bırakıp hiçbir iletişim kurmadan ilişkini kes ve her yerden sil. Hayatından enerji alan birisiyle neden arkadaşlığa devam edesin ki?
Haklısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı