Kız ve erkek çocuğu ayrımı yapar mısınız?

Eki Görüntüle 444052

Eki Görüntüle 444054

Bugün böyle bir paylaşım gördüm ve yorumları okuyordum. Böyle bir yorum gördüm. Açıkçası biraz üzüldüm. 21 yüzyıldayız ve hala bu tür kız-erkek çocuğu ayrımcılığı yapanlar kaldı mı? Ne saçma bir düşünce. Erkek olsa ne olur, kız olsa ne olur? Bu tür düşünce içinde olan insanlar zaten çocuk yapmasınlar. Hayat sağlık demektir. Önemli olan sağlıklı olması. Gerisi önemsiz. Kız ve erkek çocuk fark etmez. Çocuk çocuktur 😅. Bu tür insanların ürememesi lazım artık 🤠.
Yaparım, kız olması lazım.

Son düzenleme:
Valla iş erkekte bittiği için bir erkek olarak çok da yorum yapmamam lazım (kız istiyorum olmazsa boşarım hebele hübele gibi). İkisinin de ayrımı yapılmaz elbette ama baba oğul sohbet edebilecek bir erkek çocuğumun olmasını daha çok isterdim.

Millet konu farklı yere gidiyor. Sorulan soru ayrım yapar mısın? Siz istediğiniz cinsiyeti yazıyorsunuz :). Ban yemeyin diye söylüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı