Kız ve erkek arkadaş olabilir mi?

Kız ve erkek arkadaş olabilir mi?

• Oy verenlerin toplamı
    229
İnsanları gay veya lezbiyen diye nitelendirmek yerine, sorun yakın arkadaşına aşık olan birisinde olabilir mi? Kendini kontrol edemiyor veya büyük yoklukta gibisinden.

Sizleri bilemem ama şahsen her yakın kız arkadaşıma çıkma teklifi etmiyorum.
Ben her kız arkadaş için bu olacak demedim. Ama o kişiyle çok yakın arkadaş olursan hatta en yakınsa hoşlanman normal olur. Duygularını tutmak ta mantıksız olur.

Bunu her kız arkadaş için demiyorum tabii ki. Ama o samimiyet eğer çok artarsa hoşlanmaya dönme ihtimali yüksek bir ihtimal.

Ben her kız arkadaş için bu olacak demedim. Ama o kişiyle çok yakın arkadaş olursan hatta en yakınsa hoşlanman normal olur. Duygularını tutmak ta mantıksız olur.

Bunu her kız arkadaş için demiyorum tabii ki. Ama o samimiyet eğer çok artarsa hoşlanmaya dönme ihtimali yüksek bir ihtimal.
İhtimalleri katarsak bu sorunun cevabı "arkadaş olmaz" yerine "arkadaş olabilir" olmalı öyleyse.
İhtimallere girdiğimiz zaman çok farklı şeyler de çıkabiliyor.

Çirkin bir erkek bir kızla arkadaş bile olamaz, çünkü karşı cinsten bir arkadaş potansiyel bir sevgili adayıdır her zaman.

Evet seçeneği ile kıza ve erkeğe göre değişir seçeneği aslında aynı sonuca çıkıyor. Hayır ise hepsini kapsıyor.

Ben olabileceğini düşünüyorum. Ancak bu arkadaşlıkların çok büyük bir çoğunluğu yakınlaştıkça başka yerlere kaymaya başlıyor. Her iki durumu da tatmış biri olarak olabileceğini düşünüyorum.

Bence bunun hormonlaeı kontrol etmeye çok bir alakası yok. Bir kızla arkadaşlığın güçlendikçe onu daha iyi tanırsın. Ve onu tanıdıkça ya uzaklaşırsın ya da yakınlaşırsın. Eğer o kişiyle iyi anlaşıyorsan ve onu seviyorsan hoşlanabilirsin ve bu dizginlemen gereken bir şey değil. Eğer hoşlanıyorsan sevgili olursun.

Yani sonuç olarak bir kız ve bir erkek çok yakın arkadaş ise ya bir süre sonra sevgili olur ya da erkek veya kız gay veya lezbiyendir.

Yine tatmin edici bir cevap değil bence, her iyi vakit geçirdiğin, her hoşlandığın ile sevgili olman gerekmez işte... Bu mantıkla ensestler bile yasal olabilir. Biz iyi anlaşıyoruz ee o zaman karışmayın bize.

Kabul sevgililik ve arkadaşlık arasında çok ince bir çizgi var. Ama kadın ve erkek arkadaş olmaz demek kadın ve erkek arasında uçuruma sebep olur. Kadınlar X okula gitsin erkekler Y okula gitsin falana döner bu olay. Çok sığ bir düşüncedir.

5 kişilik arkadaş grubumuzda 4 erkek 1 kız vardı ve bu grupta biri kızla sevgili oldu ve bu olayın sonucunda grubun dağılmasına sebep oldu :).yani yakınlık derecesine göre değişir

Geri
Yukarı