Eski sevgilime not göndermeli miyim?

IncirReceli

Femtopat
Arkadaşlar selam. Benim neredeyse 1.5 senelik bir sanal ıliskim oldu cok fazla ayrildik. Ama surekli tekrardan bir araya geldik en son 3 ay konusmadik sonra dogum gunumde tekrardan yazdi. Sonra 1 hafta konustuk ondan sonra o yazmadi ben bir daha yazmadim birbirimizi her yerden cikardik ama nedense geri gelmesini istemiyorum. Geri gelirse ayni seylerin olacagini biliyorum ve geri gelicegini dusunuyorum. Ama bunu su an sadece zaman kaybi olarak goruyorum. Ama nedense unutamiyorum. Spora başladım hani kafami dagitayim falan diye. Bazen ise yariyor bazen hiçbir ise yaramiyor.

5 senelik arkadasim da onunla gorusuyor. Normal arkadas olarak (umarim) sordugumda neden eski sevgilimle gorusuyorsun ben gorussem hos olur mu dedigimde bana dedigi şey sen eskime o kadar yakin degildin dedi ve her gün gorusuyorlar. O kadar canimin yandigini biliyor geceleri uyumadigimi biliyor ama nedense bilmiyorum kafam cok karisik neyse konuya geleyim. Haftaya Türkiye'ye arkadasima kargo göndereceğim. İcine bir USB'ye bizim butun video fotograflarimizi koyup gondersem cok mu saçma olur? (neredeyse 2-3K fotoğraf ve video) ve bir not yazip gondermeyi dusunuyorum. Amacim geri gelsin falan degil sadece kendine gercekten çekidüzen vermesini istedigim icin. Video ve fotograflar da onda var hala fakat not gondericeksem tek not olmaz. Yaninda bir sey daha gondereyim diye aklima geldi.

Kendini kontrol edemeyen bir tip. Bu konularda yaninda oldum hep. Öneriler verdim, hicbirini dinlemedi. Fakat bir not yazsam hani ileride acip okusa en azindan dokunur mu? Ben onunla ailesinden daha fazla ilgileniyordum. Fakat cok fazla kendini kaybediyor, hata yapiyor. Boyle devam ederse kendini bitirecek. En azindan bir ne bileyim oneri gibi bir not mu yazsam? Bilmiyorum 1.5 senedir anlatmaya calistigim seyi dediklerimi anlamayan bi notla anlar mi? Kafam karisik. Yardimci olursaniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı