Kıza ilk mesaj

Turk Kahvesi

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar sorun başlıktaki gibi. Hikayem arkadaşla iddiaya girdik, bana bir gün içinde tanımadığım 10 kıza sorma hakkı ile numarasını almam konusunda girdik tabi kızın güzel olma şartıyla neyse 3 kişiden olumsuz yanıt alınca baktım olacak gibi değil kız tanımıyor etmiyor hemen numarasını niye versin gittik bizim pastaneye orada yeni elemanlar almışlar, tabi içinde bayanlar da var, neyse gittim bir çay alıp koltuğa oturdum arkadaşım beni çağırdı yeni gelen kızı bana gösterdi tabi kız çok güzel bunun numarasını alabilir misin dedi, bende sen git ben alıp seni ararım dedim girdim tezgah arkasına ordan çalışma kıyafetlerini giydim (o zamana kadar hiç giymemiştim) sonra tezgaha falan baktım hesapları aldım kızda masalara, tezgaha bakıyordu neyse kıza sordum yeni misin? Kız evet yeniyim falan dedi muhabbet ettik, ben numarasını nasıl alırım diye düşünüyorum akşama doğru yalandan telefonu kaybetme numarası yaptım birden paniklemiş gibi yaptım kıza beni bi çıldırır mısın, telefon kayboldu gibisinden bir şeyler dedim kızda o an paniklediğimi görünce söyle numaranı dedi aradı telefonu buldum neyse Ahmet Abi geldi (pastanenin sorumlusu gibi bir şey) kız sabah kaçta geleceğini sordu oda ben sana mesaj atarım ben o an kendimi tam geri zekalı hissettim kız numarasını zaten vermiş olmalıydı (Ahmet abinin telefonunu istediğim zaman alabiliyorum bana her zaman verir) neyse arkadaşımı aradım geldi aldım dedim beraber dışarıda ilk ne yazacağımızı düşündük aklımıza bir şey gelmedi ben de eve geldim çağrı mı atsam diye düşünüyorum ararsa geri bu numaradan beni aramışlar derim siz ne önerirsiniz?
Kusura bakmayın biraz uzun oldu.

Bir de kız sonuçta kendi isteğiyle vermedi pek olmaz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı