Kıza nasıl açılabilirim?

Aslında korkmamın asıl sebebi biraz saçma ama açıklıyorum. Benim en yakın arkadaşım benden hoşlanıyor. Onu kesinlikle üzmek istemiyorum. Bu yüzden aslında başka birisine ya da arkadaşıma anlatmasından korkuyorum. Aynı sınıftayız.
Çıktıktan sonra öğrenmeyecek mi sonuçta

Ben dediğim gibi yapmanı tavsiye ederim bu zamana kadar bir çok kızla çıktım ve hiçbirinde ilk seni seviyorumu ben söylemedim. Açıkçası tipim ortalama, iyi falan değil. Tek yapman gereken özgüvenini yüksek tutup ilgi alanlarından konuşma açmak ve güldürebilmek.

Ben dediğim gibi yapmanı tavsiye ederim bu zamana kadar bir çok kızla çıktım ve hiçbirinde ilk seni seviyorumu ben söylemedim. Açıkçası tipim ortalama, iyi falan değil. Tek yapman gereken özgüvenini yüksek tutup ilgi alanlarından konuşma açmak ve güldürebilmek.
Her sınıfta bir komik çocuk olur ya, bizim sınıfta o ben oluyorum. Konuşurken de sürekli güldürebiliyorum zaten. Aramız kötü değil. Red etmesine de hazırım. Yani red etse bile çok kafama takıcağımı sanmıyorum. 2 gün üzülür geçerim. Ama benden uzaklaşmasından korkuyorum. Aslında burda anlatınca içimden ''ee? Neden bekliyorsun o zaman?'' diyorum ama elim gitmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı