Kıza nasıl açılabilirsiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
8. sınıfa gidiyorum. Kızı seviyorum, açılmak için zaman kolluyorum ama yok. Kızın telefon numarasını ve Instagram hesabını biliyorum. Sizce nasıl açılmalıyım?
Çıkar vur masaya deneme sınavı sonucunu! Göster 18 Matematik netini! Fiilimsilere 3 örnek ver! Kız kendiliğinden düşecektir.

8. sınıfa gidiyorum. Kızı seviyorum, açılmak için zaman kolluyorum ama yok. Kızın telefon numarasını ve Instagram hesabını biliyorum. Sizce nasıl açılmalıyım?
Çok erken açılmak için.

Erken derken sevgili yapmak için mi erken?
Kesinlikle erken, Mart ayı gibi düşmüştüm o hataya. Sınavlarını etkiliyor, etkisinden çıkmam 1 ayımı aldı. Kendini tamamen derslerine ver, ve 9'da yatacağım diye çalış ama 9'da da yatmayacaksın güzel kardeşim :D

Ergenliğe yeni girdin sanırım. Öyle ise sevmen normal ama sakın sevgili olayım deme. Sonra genç yaşta Müslüm Gürses dinleyenlerden olursun.

Kesinlikle erken, Mart ayı gibi düşmüştüm o hataya. Sınavlarını etkiliyor, etkisinden çıkmam 1 ayımı aldı. Kendini tamamen derslerine ver, ve 9'da yatacağım diye çalış ama 9'da da yatmayacaksın güzel kardeşim :D
Hocam hep kandırdılar 9 rahat 9 da yatarsın istediğini yaparsın diye ama bende öğrendimki bu işler hiçte öyle değilmiş.
Ergenliğe yeni girdin sanırım. Öyle ise sevmen normal ama sakın sevgili olayım deme. Sonra genç yaşta Müslüm Gürses dinleyenlerden olursun.
10 yaşımdan beri dinliyorum.

@AwepkoS kızgın atmakta haklısınız sanırım.
Bende sevmiyorum böyle konuları ama niye açtım bilmiyorum.
Ki ayrı bak, gitti 1 net ya! Yazım Kuralları konusuna kadar hallet :D

9'da LGS kadar zorlamıyorsun ama yine de yatmıyorsun. LGS zamanı çok keyifli hem.
Hocam yazım kurallarını zaten forumda öğrendim. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı