Kıza nasıl yaklaşacağım?

Kroweq0

Centipat
Daha fazla  
Bir tane kız var çok hoşlanıyorum. AVM'ye davet ettim ama yalnız değiliz 4 kişi daha var. Kız geçen sene okula geldi iyi arkadaşlarız ama çok tanmıyoruz birbirimizi, kıza nasıl yaklaşmam lazım nelerden hoşlandığını bilmiyorum 1 kez AVM'ye gideceğiz orada sinemada falan biraz yaklaşmaya çalışacağım ondan sonra ne olacak hiçbir fikrim yok. Instagram'ını veya telini almaya çalışacağım. Ailesi baskıcı sanırım tam emin değilim. Taktik verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane kız var çok hoşlanıyorum. AVM'ye davet ettim ama yalnız değiliz 4 kişi daha var. Kız geçen sene okula geldi iyi arkadaşlarız ama çok tanmıyoruz birbirimizi, kıza nasıl yaklaşmam lazım nelerden hoşlandığını bilmiyorum 1 kez AVM'ye gideceğiz orada sinemada falan biraz yaklaşmaya çalışacağım ondan sonra ne olacak hiçbir fikrim yok. Instagram'ını veya telini almaya çalışacağım. Ailesi baskıcı sanırım tam emin değilim. Taktik verin.
Olağan muhabbeti devam ettir sakın açılmaya çalışıyım veya çıkma teklifi edeyim gibi düşüncelere girme. Kahve içmeye çağır bikaç kere kabul ediyosa date tekliflerini zaten çıkıyor olacaksınız.

Olağan muhabbeti devam ettir sakın açılmaya çalışayım veya çıkma teklifi edeyim gibi düşüncelere girme. Kahve içmeye çağır birkaç kere kabul ediyorsa date tekliflerini zaten çıkıyor olacaksınız.

Ama bu sene son senemiz ve ailesi sanırım izin vermiyor yani baş başa bir date çıkamayız asla yanımızda bir arkadaş grubu gerekli sanırım ve zamanımız kısıtlı.

Ama bu sene son senemiz ve ailesi sanırım izin vermiyor yani baş başa bir date çıkamayız asla yanımızda bir arkadaş grubu gerekli sanırım ve zamanımız kısıtlı.
Tek bir kıza bağlı kalmak sakıncalı bir durum. Tüm bunların dışında kız senden hoşlanmışsa zaten ailesine mervelerle buluşuyorum deyip seninle kahve içmeye gelir. Yapmıyorsa seni çekici bulmamıştır. Dediğim gibi bunun öncesinde muhabbetinizi ilerletmen gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı