Kıza nasıl açılacağımı bilmiyorum

Hocalarım kız hala benden çok iyi netler çıkartıyor ben kahroluyorum yetişemiyorum sınavı kazanırsam hayatım çok iyi bir yönde değişecek ehliyet alacağım sınav yüzünden kapattığım laptobumu açacağım spora gideceğim kızla aynı üniversiteye gitmek gibi bir hayalim var ve bunlar hepsi bu sınava bağlı olmazsa ne yapacağım bilmiyorum herhalde sınavdan önce son kez önerilerinizi bekliyorum.
Onun netleri nasıl seninki nasıl ve hedefleriniz ne

Hocalarım kız hala benden çok iyi netler çıkartıyor ben kahroluyorum yetişemiyorum sınavı kazanırsam hayatım çok iyi bir yönde değişecek ehliyet alacağım sınav yüzünden kapattığım laptobumu açacağım spora gideceğim kızla aynı üniversiteye gitmek gibi bir hayalim var ve bunlar hepsi bu sınava bağlı olmazsa ne yapacağım bilmiyorum herhalde sınavdan önce son kez önerilerinizi bekliyorum.
Çok güzel hayaller kurmuşsun reis bol bol dua et olmadıysa da üzülme bi sonraki sene halledersin

Ben 95 tyt 65 ayt yapıyorum oda benden 10 net fazla yapıyor genelde 2 sınavda da.
Hmm yks de yığılma olursa aynı üniversiteye gidemeyebilirsiniz ama gitme ihtimalin yüksek

Ben 95 tyt 65 ayt yapıyorum oda benden 10 net fazla yapıyor genelde 2 sınavda da.
Hocam netlerin bayağı iyi ben 12oluyorum tavsiyen var mı ya da koçluk düşünüyor musun

Hmm YKS de yığılma olursa aynı üniversiteye gidemeyebilirsiniz ama gitme ihtimalin yüksek

Hocam netlerin bayağı iyi ben 12oluyorum tavsiyen var mı ya da koçluk düşünüyor mu musun?

Seviyen ne şu an benim söylediğim şeyleri yapabilecek disipline sahipsen seni benden yüksek bir seviyeye çıkartabilirim ben şu an daha yeni yeni görüyorum neleri yapabilecekken yapmadığımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi çok tecrübe kazandım Discord canercel #3232 sınavdan sonra konuşuruz.

Seviyen ne şu an benim söylediğim şeyleri yapabilecek disipline sahipsen seni benden yüksek bir seviyeye çıkartabilirim ben şu an daha yeni yeni görüyorum neleri yapabilecekken yapmadığımı.

Hocam şimdi 9, 10, 11 Full çalıştım çok Ultra derece öğrencisi değilim ama okul sıralamam sınıf durumum iyidir çalışma disiplinim, kapasitem ve istikrarım var. Öğretmenlerim ve ailemin benden beklentisi yüksek sen bir sınava gir hayırlısıyla sonra yazarım ben

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben 18 yaşındayım ve sınava hazırlanıyorum iyi bir okulda okuyorum. Okulumdan dolayı da bütün aşiret benden çok şey bekliyor. Bahsettiğim kız ise LGS Türkiye birincisi ve şu an okul birincisi çok çalışkan biri. Ben kızla sevgili olmak istemiyorum. İleride bir geleceğimiz olsun istiyorum ama bunu ona nasıl söylerim bilmiyorum. Benim tek kaygım onun gibi birinin bir daha karşıma çıkmayacak olması bu yüzden onu kaçırmak istemiyorum. Ama düşüncelerimden de haberdar olması gerekiyor ki sonradan sürpriz olmasın. Sınavdan sonra bir daha onu bulamayabilirim de. Sizce çıkış yolu nedir bunun nasıl söyleyebilirim?
Hocam gidin söyleyin. Hangi yıl birinci olmuştu? Gidip bir bakalım. Bir de başarılı kızlar başarılı erkeklerden hoşlanır.

Hocam ben 18 yaşındayım ve sınava hazırlanıyorum iyi bir okulda okuyorum. Okulumdan dolayı da bütün aşiret benden çok şey bekliyor. Bahsettiğim kız ise LGS Türkiye birincisi ve şu an okul birincisi çok çalışkan biri. Ben kızla sevgili olmak istemiyorum. İleride bir geleceğimiz olsun istiyorum ama bunu ona nasıl söylerim bilmiyorum. Benim tek kaygım onun gibi birinin bir daha karşıma çıkmayacak olması bu yüzden onu kaçırmak istemiyorum. Ama düşüncelerimden de haberdar olması gerekiyor ki sonradan sürpriz olmasın. Sınavdan sonra bir daha onu bulamayabilirim de. Sizce çıkış yolu nedir bunun nasıl söyleyebilirim?
Sınavdan sonra söyle hem kendinin hem de onun sınava girmeden önce psikolojisini bozma. Telefon numarasını bir bahaneyle öğren ya da al. Sınavdan sonra ara konuş ya da buluşmaya davet et. Hatta sınıf buluşması yapın ordan çıkışta yüzyüze söyleyin derim ben. Olacağı varsa olur çok kafayı takma.

Hocalarım sınav bitti güzel geçti tek sorun kıza ulaşamıyorum instagram kullanmıyor telefonu vermedi bunun yaşanacağını akıl etmem çok uzun sürdü ne yapabilirim taktik verin.
Ortak arkadaşlar ile veya kızın arkadaşlarından samimi duran birine söyleyin ya direkt yüzüne söylesinler şu çocuk senle konuşmak istiyormuş falan diye ya da telefon numarasını alarak söyleyin. Ancak yakın arkadaşlara açılmak normalden biraz daha zor onu da söyleyeyim.

Geri
Yukarı