Kıza nasıl açılacağımı bilmiyorum

Hayal kurmayın arkadaşlar ne kadar hayal kurarsanız o kadar üzülüyorsunuz.
Yaw oğlum yapma böyle valla bak daha yolun çok başındasın, üniversiteye geçiceksin orda seni emin ol daha iyi şeyler bekliyor olacak. Hayal bu adı üstünde gerçek olursa ne güzel tabi ama gerçekleşmese üzülme devam et yeni hayal kur. Çok ciddi söylüyorum birçok kişi senle benzeri durumda ve bi şekilde hayata tutunuyoruz. Mesele şu; zaman mı seni iyileştirecek yoksa sen mi kendini iyileştireceksin? Bu soruyu kendine sor ilki seni güçlendirecek,ikincisi seni hem güçlendirecek hem de geliştirecek

Kanka bu arada galiba üniversite arıyorsun hesabında paylaşmışsın Instagramda tıpfak diye bir uygulama var orda öğrencilere soruyorlar köklü üni mi kadavra yeterli mi,sınıfta kalma oranı vs. Oraya bak bana sorsan kafkas yada bozok

Son düzenleme:
Hayal kurmayın arkadaşlar ne kadar hayal kurarsanız o kadar üzülüyorsunuz.
Sana %100 katılıyorum kardeşim benim. Fakat sana şöyle bir bakış açısı sunayım. Mesela kızın 4 gün boyunca cevap vermediğini ve bunun çok internete girmediğinden kaynaklandığını söylemişsin. Fakat ben olaya direkt şöyle bakıyorum. Eğer kız zaten senden hoşlanıyor olsaydı cevap verebilecek zamanı her türlü kendine yaratır yazardı. Zaten istemediği buradan belli gibi. Fakat son olanları da tabi bilmiyoruz açıklarsan sevinirim merak ettim cansın.

Sana %100 katılıyorum kardeşim benim. Fakat sana şöyle bir bakış açısı sunayım. Mesela kızın 4 gün boyunca cevap vermediğini ve bunun çok internete girmediğinden kaynaklandığını söylemişsin. Fakat ben olaya direkt şöyle bakıyorum. Eğer kız zaten senden hoşlanıyor olsaydı cevap verebilecek zamanı her türlü kendine yaratır yazardı. Zaten istemediği buradan belli gibi. Fakat son olanları da tabi bilmiyoruz açıklarsan sevinirim merak ettim cansın.
1.5 aya yakın konuştuk. Konuştuk derken her seferinde böyle bazen 1 bazen 4 gün geç cevap veriyordu. En son buluşabilir miyiz yazdım. Görüldü bile atmadı herhalde mesajı sildi direkt bilmiyorum öyle mesaj havada kaldı bende bıraktım.

Ya oğlum yapma böyle vallahi bak daha yolun çok başındasın, üniversiteye geçiceksin orada seni emin ol daha iyi şeyler bekliyor olacak. Hayal bu adı üstünde gerçek olursa ne güzel tabii ama gerçekleşmese üzülme devam et yeni hayal kur. Çok ciddi söylüyorum birçok kişi senle benzeri durumda ve bir şekilde hayata tutunuyoruz. Mesele şu; zaman mı seni iyileştirecek yoksa sen mi kendini iyileştireceksin? Bu soruyu kendine sor ilki seni güçlendirecek, ikincisi seni hem güçlendirecek hem de geliştirecek

Kanka bu arada galiba üniversite arıyorsun hesabında paylaşmışsın Instagram'da tıpfak diye bir uygulama var orada öğrencilere soruyorlar köklü üniversite mi kadavra yeterli mi, sınıfta kalma oranı vs. Oraya bak bana sorsan kafkas ya da bozok

Teşekkürler araştırıyorum. Bugün vereceğim tercihleri söylediğin iyi oldu.

@canercel istemeyen kızın peşinden koşmanın mantığı yok ve doğrudan ümit de bağlamayın. Bu tarz olayları yaşadığınıza da üzülmeyin. Bunları deneyimlemek gerekiyor ve her deneyimledikçe de biraz bir şeyler öğreniyorsunuz. Sonrasında da davranışlarınıza dikkat ediyorsunuz. Üzülmeyin derim.

1.5 aya yakın konuştuk. Konuştuk derken her seferinde böyle bazen 1 bazen 4 gün geç cevap veriyordu. En son buluşabilir miyiz yazdım. Görüldü bile atmadı herhalde mesajı sildi direkt bilmiyorum öyle mesaj havada kaldı bende bıraktım.

Teşekkürler araştırıyorum. Bugün vereceğim tercihleri söylediğin iyi oldu.

Benim de seninkine yakın bir şu an yaşadığım konu var bu mesaj havada kalma konusunda. Şimdi biraz özet geçeyim size. Eskiden bana ilgisi olan bir kız ortaokul 7ve8 de, ben hiç ilgi vermiyordum ama arkadaştık yani sonuçta sadece okuldan da değil veliler toplanırdı evlerde de görüşürdük ama 0 ilgiydim o zaman( Kız fena değil ortalama üstü bir kızdı). Şu an daha da güzelleşmiş ve tam hayallerimde ki kız olmuş. Hep takipleşmeyi sürdürdük Instagram'dan. Lisede yollarımız ayrıldı ben başka bir ilçeye gidiyordum okula o da benim bir üst mahallemdeki liseye gidiyordu. Okuldan dönerken napıyosun vs muhabbet açıyordu ben yine hiç pas vermeden eve gidiyordum. Lise 3 4 gibi bunlar şehir değiştirmiş. Storyler atmaya başlamıştı. Ben de tam hayallerimdeki kızı nasıl ilgisiz bıraktığımın acısını çekmeye başladım tabi. Üniversite sınavına girdik malum. Yazayım ben buna dedim hem muhabbet açılır hem bi sorayım bakalım nasıl geçmiş. Konuştuk vs. arafta geçtiğini vs. ne bileyim tatilde olduğunu vs. az bi sohbet ettik. Geliyor musun arada buralara dedim evet dedi. Dedim o zaman gelince haber et bir buluşalım istersen. Buluşacağım çok kişi oluyor zaman pek bulamayabiliyorum ama nasipse inşallah dedi mesajını beğendim daha da bir şey yazmadım. Sınavın açıklandığı gün yazdım nasıl geldi diye. İstediğim gibi geldi dedi. Var mı tutan bir yerler diye sordum var işte bir kaç yer dedi. Nereler mesela dedim ve bir kaç saat cevap alamadım online olmasına rağmen. Bende üzüntüden sildim sohbeti görüldü mü attı ne yaptı bilmiyorum ama daha da cevap vermedi. Ben hayatım boyunca ister kız konusunda olsun ister başka konularda elimden geldiğince iyi olmaya çalışıyorum. Herkese iyi yaklaşırım yardım etmeye çalışırım. Belki de bundan kaybediyorum. İnsanlar birbirine ''seninle konuşmak istemiyorum, seni sevmiyorum'' vs. gibi sözleri söylemeyi çok zor mu buluyor bilmiyorum. İnsanı bilinmezlikte bırakmak daha çok acı veriyor. Birkaç gün içinde tüm hislerimi yazacağım ve arkadaşlığımızın olmasına, bir geçmişimizin olmasına varsayarak takipten çıkmayacağım bunu da kendisine söyleyeceğim fakat storylerini gizleyeceğim çünkü insanın cidden canı acıyor ister istemez. Şimdi şöyle bir durum var. Eskiden kilolu biriydim şuan da biraz kiloluyum diyebilirim ama eskisine göre şöyle söyleyeyim 3/10 isem şuan 6-7/10 umdur diyebilirim. Şuan tek sıkıntım biraz kilo vermem lazım ve vücudumu kaslandırmak. Şuan çok güzel gidiyor spor hayatım kilomu veriyorum ve gelişiyorum. Çok güzel bir vücut inşa edicem. Belki beni eski halimdeki gibi hatırlıyor olabilir. Story post vs. atmıyorum. Güzel bir vücut inşa edince büyük ihtimalle kale alır gibime geliyor. Kız işleri insanı bir yandan da kendine getiriyor. Eğer ki istemiyor ise beni ben teşekkür ederim kendisine çünkü beni kendime getirtti ve bu vücudu o yaptırdı. Kısacası birkaç gün içinde yazacağım ve zamana bırakacağım. Benimde mesajım havada kaldı kardeşim benim. Eğer içinde bir şeyler kaldı ise bence git sende yaz en azından içinde kalmasın.

Ya oğlum yapma böyle vallahi bak daha yolun çok başındasın, üniversiteye geçiceksin orada seni emin ol daha iyi şeyler bekliyor olacak. Hayal bu adı üstünde gerçek olursa ne güzel tabii ama gerçekleşmese üzülme devam et yeni hayal kur. Çok ciddi söylüyorum birçok kişi senle benzeri durumda ve bir şekilde hayata tutunuyoruz. Mesele şu; zaman mı seni iyileştirecek yoksa sen mi kendini iyileştireceksin? Bu soruyu kendine sor ilki seni güçlendirecek, ikincisi seni hem güçlendirecek hem de geliştirecek

Kanka bu arada galiba üniversite arıyorsun hesabında paylaşmışsın Instagram'da tıpfak diye bir uygulama var orada öğrencilere soruyorlar köklü üniversite mi kadavra yeterli mi, sınıfta kalma oranı vs. Oraya bak bana sorsan kafkas ya da bozok

Bir hortlatalım konuyu buradakiler ne yapıyorsunuz hayatınızda neler değişti? Bu arada kafkas tıpa geldim sizin önerinizle biraz öne çektim Karsı. Güzel arkadaşlıklar kurdum inşallah güzel devam eder.

Bir hortlatalım konuyu buradakiler ne yapıyorsunuz hayatınızda neler değişti? Bu arada kafkas tıpa geldim sizin önerinizle biraz öne çektim Karsı. Güzel arkadaşlıklar kurdum inşallah güzel devam eder.
Hayırlı olsun reiss,bizde hiçbir şey değişmedi:D sen kazandın sıra bizde . Alıntıladığın mesajımı okudum da o günden bugüne hayatın yoluna girmiş sanki caner? Allah her şeyin daha iyisini ve hayırlısını versin dayı💪🏻👏🏻😃

Hayırlı olsun reiss,bizde hiçbir şey değişmedi:D sen kazandın sıra bizde . Alıntıladığın mesajımı okudum da o günden bugüne hayatın yoluna girmiş sanki caner? Allah her şeyin daha iyisini ve hayırlısını versin dayı💪🏻👏🏻😃
Senin için en hayırlısı neyse o olsun. İNŞALLAH istediğin şehirde istediğin bölüme yerleşirsin. Ben söylediğim gibi hayal kurmayı bıraktım. Karşıma çıkanlarla yaşıyorum artık fazlasını istemiyorum. Şu anlık bir sıkıntım yok. İyi dileklerin için de teşekkür ederim hocam.

Senin için en hayırlısı neyse o olsun. İNŞALLAH istediğin şehirde istediğin bölüme yerleşirsin. Ben söylediğim gibi hayal kurmayı bıraktım. Karşıma çıkanlarla yaşıyorum artık fazlasını istemiyorum. Şu anlık bir sıkıntım yok. İyi dileklerin için de teşekkür ederim hocam.
kanka dcden yazdım müsaitken bakar msn

Yeni konular

Geri
Yukarı