Kıza nasıl açılırım?

Arkadaşlarının yanındayken gideceksin yanlarına kolundan tutarak en tenha köşe giderek sevdiğini söyleceksin.

Yaz, git yüzüne söyle en kötü bunu söylerken 1-2 dk utanırsın biter.

Zamanın varken açıl burada arkadaşın teki yokluğa gitti bir anda. Kız da severken açılmadı 2 ay sonra açıldığında kızın erkek arkadaşı vardı.

Ayrıca kalın sesin ne kötü yanı var? Güvensizlik oluşmasın, kız gibi incecik sesin yok ya. :D

Çok seviyorum. Sesim kalın ergenlikten dolayı, ondan da utanıyorum. Nasıl açılmalıyım kıza bilemiyorum. Reddetse bile içimde kaldıkça kötüleşiyor.
Kalın sesin çoğu kız üzerinde bir etkisi olduğunu düşünüyorum. Biraz da sabah kalkınca titrekse o zaman daha da etkileniyorlar diyebilirim. :D

Çok seviyorum. Sesim kalın ergenlikten dolayı, ondan da utanıyorum. Nasıl açılmalıyım kıza bilemiyorum. Reddetse bile içimde kaldıkça kötüleşiyor.
Dostum kalın sese düşüyorlar ama kendine güvenin yoksa boş ver sarsma kendini veyahut onu kendine hoşlandırmaya çalışsan?

Kalın sese düşen bir kızsa çok da bir şey bekleme. Kızlar özgüveni olan erkekleri daha da çekici bulur. Açıl, ne kaybedeceksin? 4 milyar kadın nüfusu var dünyada, daha neler çıkacak karşına dostum. Böyle şeyler ile tüketme kendini.

Yeni konular

Geri
Yukarı