Kıza Nasıl Açılırım?

Hocam kız hem sana gülümsemiş sinyali vermiş sana konuşmadan demiş sen anlamamışsın biraz daha ileri gidip ilk koluna girip sonra elini tutmaya çalışmış, bunlar bi kızla ilk buluşmada bile olmayan şeyler. Ne bekliyorsun kızın sana açılmasını mı? Gideceksin uygun bi zaman da yanına sana ilgi duyuyorum diye gireceksin gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir.

Ben heyecandan kıza eyvallah demiştim. Konuşmamız şu şekildeydi;
"Ben: Selam nasılsın ?
O: İyiyim sen nasılsın
Ben: Ben de iyiyim, derslerde sıkıntın var mı ?
O: Birazcık var, yardım eder misin ?
Ben: Tabiiki de.
Aradan 2 ders geçer ve ben tüm güvenimi toplayıp kıza açılırım
Ben: Uzun zamandır söylemek istiyordum ve şimdi söyleyeceğim, ve kem kümlemeye başlarım. " Kız o sırada ben de der ve tüm enerjim biter. Evet film gibi ama sonrası vahim. O zaman çıkıyoruz gibisinden cümleler kurarız ve kız tenefüsde " görüşürüz " canım der, ben de "eyvallah canım" derim ve kızın tüm tebessümü yer ile bir olur. 2 gün sonra da beni terk eder. 2 yıl önce oldu ve hala içimden "Ulan murat, Allah cezanı vermesin" gibisinden şeyler söylerim. Yani sen sen ol, kendine hakim ol. Benim gibi olmayın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı