Hoşlandığım kıza nasıl açılırım?

bababenseninicin

Hectopat
Hoşlandığım kız ile iyi anlaşıyoruz ara sıra şakalaşıyoruz hatta ama nasıl açılacağımı bilmiyorum. Eğer deneyimli abilerim ablalarım var ise yardımcı olabilir mi? Mesajlaşıyoruz anlaşıyoruz tamam da ilerisi gelmiyor. Bundan önce yaşadığım bir olayda güvenimi kaybetmiştim ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Hoşlandığım kız ile iyi anlaşıyoruz ara sıra şakalaşıyoruz hatta ama nasıl açılacağımı bilmiyorum. Eğer deneyimli abilerim ablalarım var ise yardımcı olabilir mi? Mesajlaşıyoruz anlaşıyoruz tamam da ilerisi gelmiyor. Bundan önce yaşadığım bir olayda güvenimi kaybetmiştim ne yapmalıyım? Teşekkürler.
26 yaşında olup tavsiye istemek. Asıl senin tavsiye vermen gerekir, eğer 26 yaşında isen tabii.

Oğlum git konuş işte. Reddedilsen bile bi' kalp kırıklığı oluşur sonra toparlarsın. Hepsi bir deneyim fazla kafana takma. Gidip dümdüz konuşmazsan ilerde yine üzülürsün.

Kız arkadaşım doktor. Arkadaş ortamında tanıştık, o gün pek yüz vermedi bana ama ben ilk görüşte çarpıldım. Sonra Instagram'dan takipleştik, bir süre takip ettim. Ortak konuları keşfedince sohbete başladım, yakınlaşmak için de onun mesleğiyle ilgili olan bir sorunu bahane ederek kendime randevu çıkardım. (çok fenayım çok) O gün ilk defa yalnız görmüş oldum. Sonra muayene esnasında hastalıktan çok farklı konular konuşulunca kahve sözü aldım. Kahveler içildi, yemeğe geldi sıra falan...

Sonuç, 1. yılımızın tamamlanmasına az kaldı. Demem o ki mesajlaşma bir yere kadar, kızla buluş, kendini göster, yoksa olmaz o iş.

Kız arkadaşım doktor. Arkadaş ortamında tanıştık, o gün pek yüz vermedi bana ama ben ilk görüşte çarpıldım. Sonra Instagram'dan takipleştik, bir süre takip ettim. Sonra ortak konuları keşfedince sohbete başladım, yakınlaşmak için de onun mesleğiyle ilgili olan bir sorunu bahane ederek kendime randevu çıkardım. (çok fenayım çok) O gün ilk defa yalnız görmüş oldum. Sonra muayene esnasında hastalıktan çok farklı konular konuşulunca kahve sözü aldım. Kahveler içildi, yemeğe geldi sıra falan...

Sonuç, 1. yılımızın tamamlanmasına az kaldı. Demem o ki mesajlaşma bir yere kadar, kızla buluş, kendini göster, yoksa olmaz o iş.
Hoşlandığım kız doktor olsaydı, her gün hastaneye giderdim. Sen az bile yapmışsın. :D

Geri
Yukarı