Kızı kendime nasıl yakınlaştırırım?

Okulda konuşmayı deneyin hocam.

Okuldan atıldım o yüzden okul dışında buluşabiliriz şu sıralarda çıkamıyorum.
2 taktik vereceğim.
Bir süre yazma. 1-2 günden sonra yazmazsa o iş yaş.
Film önerisi iste. "izlemelisin" derse o iş yaş. Birlikte izleyelim bir ara derse ihtimal var.

Her zaman ki klasik önerilerimi vereyim burada.
505'in yapma kimseyi.
Karşındakini değiştirmeye çalışma. Sonunda kaybeden sen olursun.
Onun için kimseyi ekme.

Hocam ilk taktiği denedim 23. saatte yazdı olur mu sizce?
@356463 artık hiç gerek kalmadı hocam sevgilisi olduğunu öğrendim.

Son düzenleme:
Bizim okuldan bir kızla tanıştım. Kızı önceden de görüyordum çok beğeniyordum, tanışmak 3 gün öncesine nasip oldu. Instagram'dan falan yazışıyoruz çok samimiyiz kız da yazdığı çoğu şeyi uzatarak yazıyor. Ama sorun ben yazmadan yazmıyor o da, ne yapmam lazım onun da yazması için? Çünkü ne zaman böyle olsa bir süre sonra aramız açılıyor, kız konşmuyor benimle. Taktik verin lütfen.
3 günde çok samimi mi oldunuz :D?

Bizim okuldan bir kızla tanıştım. Kızı önceden de görüyordum çok beğeniyordum, tanışmak 3 gün öncesine nasip oldu. Instagram'dan falan yazışıyoruz çok samimiyiz kız da yazdığı çoğu şeyi uzatarak yazıyor. Ama sorun ben yazmadan yazmıyor o da, ne yapmam lazım onun da yazması için? Çünkü ne zaman böyle olsa bir süre sonra aramız açılıyor, kız konşmuyor benimle. Taktik verin lütfen.
Kıza neden yazmıyorsun diye kafa at reyiz.

Bizim okuldan bir kızla tanıştım. Kızı önceden de görüyordum çok beğeniyordum, tanışmak 3 gün öncesine nasip oldu. Instagram'dan falan yazışıyoruz çok sami miyiz kız da yazdığı çoğu şeyi uzatarak yazıyor.

Şu kısmın sonuna kadar çok iyi gidiyordu ama...

Ama sorun ben yazmadan yazmıyor o da, ne yapmam lazım onun da yazması için? Çünkü ne zaman böyle olsa bir süre sonra aramız açılıyor, kız konşmuyor benimle. Taktik verin lütfen.

Şu kısımda gözümden düştü. İlla yazmak istiyorsanız ve devamlılık olsun istiyorsanız okul ile ilgili konular açın oradan bir ortak noktanız var. Ben olsam yazmazdım ama, kimse Birleşik Krallık'ın prensi ya da prensesi değil ki illa biz yazalım. Benim naçizane görüşüm boş vermekten yana okulda konuşun sadece. Mantıklı olalım şimdi biz enayi miyiz ki bize yazmayana yazalım değil mi?

Şu kısmın sonuna kadar çok iyi gidiyordu ama...

Şu kısımda gözümden düştü. İlla yazmak istiyorsanız ve devamlılık olsun istiyorsanız okul ile ilgili konular açın oradan bir ortak noktanız var. Ben olsam yazmazdım ama, kimse Birleşik Krallık'ın prensi ya da prensesi değil ki illa biz yazalım. Benim naçizane görüşüm boş vermekten yana okulda konuşun sadece. Mantıklı olalım şimdi biz enayi miyiz ki bize yazmayana yazalım değil mi?

Sevgilisi olduğunu öğrendiğimde bıraktım yazmayı sonrada konuşuruz diye okulla alakalı konu açtım. Yenimi yazıyorsun dedi yeni kız falan mı buldun artık yazmıyorsun dedi. Bende hayır ben senden hoşlanıyorum dedim sonrada güldü yapacak bir şey yok dedi artık yazmıyorum.

Dostlar kızla aramız açılmışyı biraz beni oyalaması falan içimde kalmasın diye itiraf ettim güldü.

Evet, benim için klasik bir vaka. Boş ver gitsin madem sevgilisi de var. Sana sen yazmadan yazmayan bir kız için üzülmeyeceksin değil mi? Emin ol değmez.

Geri
Yukarı