Kızın bana aşık olup olmamasıyla ilgili şüpheliyim

Duygu ve cinsellik hormonların, organlarınn vs vs gelişmeye başladığı için şuan böyle davranıyorsun. İlerde poponuzla gülüceksiniz bu yaşadıklarınıza.

Hiç kimseye olmadı olmazda daha 14 yaşında kız işleriyle uğraşıyor daha iyi işlerle uğraşsa daha iyi olur kendisi için.
Hocam çok kabasınız yapmayın, 14 yaşında insanın en güzel zamanları yeni duyguları öğreniyorsunuz. Bunları bu yaşta tatmayan insan ileride çok zorlanır.

Hiç kimseye olmadı olmazda daha 14 yaşında kız işleriyle uğraşıyor daha iyi işlerle uğraşsa daha iyi olur kendisi için.
Hocam haklısınız ama ben gelecekte geriye baktığımda güzel ve tekrar yaşanası anılar görmek istiyorum. Mesela çok yakın bir arkadaşım olsun onunla çok güzel anılar yaşayayım yani anı yaşayayım istiyorum.

Hocam çok kabasınız yapmayın, 14 yaşında insanın en güzel zamanları yeni duyguları öğreniyorsunuz. Bunları bu yaşta tatmayan insan ileride çok zorlanır.

Niye zorlansin hocam 14 yaşında okulda sevgili kız işleri iyi mi sizce onun yerine daha iyi işlere odaklanabilir 2 gün sonra reddedildim diye konu açılırsa şaşmayın.

Sevgi tadılmalı ama gereğinden fazlası kişi için acı verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı