Kızın bana aşık olup olmamasıyla ilgili şüpheliyim

Bu sene sınav senen. Bence boş ver. Sıradan ilgi isteyen kız vakası.
Bende bu durumdan korkuyorum hocam, sınav senem ve arkadaşım da bu aşk meşk işleri ile uğraştığı için derslerine gereken önemi verememiş ve tekrar geriye dönüp bu işlerle uğraşmazdım diyor.

Hocam haklısınız ama ben gelecekte geriye baktığımda güzel ve tekrar yaşanası anılar görmek istiyorum. Mesela çok yakın bir arkadaşım olsun onunla çok güzel anılar yaşayayım yani anı yaşayayım istiyorum.

Kanka olabilirsin o zaman ama aşk yaşayamıycak şekilde bence ben okulda kimseyle takılmıyorum yalnız olmak benim yapım siz ne isterseniz yapın anı için yapıyorsanız siz bilirsiniz tabii.

Niye zorlansin hocam 14 yaşında okulda sevgili kız işleri iyi mi sizce onun yerine daha iyi işlere odaklanabilir 2 gün sonra reddedildim diye konu açılırsa şaşmayın.
Her şeyi yaşayarak öğrenir iyi oluyor saf olmaz. 😃
Sevgi tadılmalı ama gereğinden fazlası kişi için acı verir.
Tabi hocam ben o acıyı 20 yaşında yaşadım daha acı oluyor.

Her şeyi yaşayarak öğrenir iyi oluyor saf olmaz. 😃

Tabi hocam ben o acıyı 20 yaşında yaşadım daha acı oluyor.

Sevginin insanı zayıf kıldığı kanaatindeyim.

Hocalarım siz bu konuyla ilgili gülüp bırak bu işleri diyorsunuzda ben kıza aşık olduğumu düşünüyorum o yüzden tamam düşünmeyeceğim dersem daha çok düşünürüm.

Sınav senen git sınava çalış çok pişman olursun sonra. Bırakın şu ergen tavırlarını. Anlıyorum hormonların duvara tırmanacak kadar bu kadar da kız peşinde koşmayın ya önünüze bakın. Ayrıca 3-4 hafta da aşık olunmaz bu zaman isteyen bir iştir aksini iddia eden kendini kandırır.

Hocalarım siz bu konuyla ilgili gülüp bırak bu işleri diyorsunuzda ben kıza aşık olduğumu düşünüyorum o yüzden tamam düşünmeyeceğim dersem daha çok düşünürüm.

Aşk değil heves o. Burada illaki yaşayanlar var. Sana tavsiyem 3 - 4 ay bekle. Sevip sevmediğini görmüş olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı