Eskiden aşık olup unuttuğum kızı aklımdan çıkaramıyorum

Kurtulduğunuz iyi olmuş. Öyle bir insanla bırak haftayı saat geçirilmez.

Olay olmadan önceki sene aynı sınıftaydık ve arkadaş gibiydik. Ve o sıralar hiç arkadaşı veya konuştuğu biri yoktu. Teneffüslerde falan hep sınıftaydı. 2 yılımın boşa gitmesine mi, ilişkinin 1 hafta sürmesine mi yoksa başka bir sürü erkekle sevgili olmasına mı şaşırayım bilemedim o sıralar. Şimdi komik ve sinir bozucu hatıra olarak kaldı.

Olay olmadan önceki sene aynı sınıftaydık ve arkadaş gibiydik. Ve o sıralar hiç arkadaşı veya konuştuğu biri yoktu. Teneffüslerde falan hep sınıftaydı. 2 yılımın boşa gitmesine mi, ilişkinin 1 hafta sürmesine mi yoksa başka bir sürü erkekle sevgili olmasına mı şaşırayım bilemedim o sıralar. Şimdi komik ve sinir bozucu hatıra olarak kaldı.
Biliyorum o tipleri, benim sınıfımda da vardı. Çok masum görünüyorlar ama arap atı gibi sonradan açılıyorlar. Pek güvenmemek lazım.

Eğer sizden önce bir sürü sevgilisi oldu ise bu sizi rahatsız etmemeli diye düşünüyorum.

Benden önce ve benden sonra olanlar olmuş. İkisinde gözümle tanıklık ettim. Ayrıldıktan sonra yanıma gelen kişilerden biliyorum. Sonradan olanlar ise bizzat gördüklerim.
Eğer sizden önce bir sürü sevgilisi oldu ise bu sizi rahatsız etmemeli diye düşünüyorum.

Yani bir nevi kullan at.

Ben kendi olaylarımdan sonra gönül eğlendirme için sevgili yapılmayacağını anladım.
Kardeşim bir şey bile yaşamamışsınız merak etme geçer. İnsan yeri geliyor aylarca yıllarca beraber yiyip içtiği, aşkından Mecnun olup çöllere düştüğü insanın yokluğuna alışıyor, unutuyor.
Bu konuda haklısınız.

Açıldım, olay aslında şöyle. Kız çok güzel ve okulda tanınmış birisi. Bense orta tipli bir erkektim o zamanlar. E doğal olarak red yiyeceğimi bile bile gittim ama işte insan psikolojisi yenilgi istemiyor.

Kazanan ben oldum aslında, 13 KG verdim ve saçımı değiştirdim. Devrim olmasa bile evrim oldu diyebilirim. Ayrıca yanlış zamanda teklif ettim. Kız sevgilisi ile tartışıp ayrılmıştı. Bende aynı hafta söylemiştim.

Aslında bilmiyorum belkide iyiki kabul etmedi. Etseydi o oğlan okulda çok popülerdi ve başım ağrıyabilirdi oğlan yüzünden. Ayrıca hayatında hiç sevgili yapmamış birisi olarak, ehliyeti olmayan birisine supra vermekden farksız olacaktı..

Yeni konular

Geri
Yukarı