Kızın bana aşık olup olmamasıyla ilgili şüpheliyim

Fikrini yazan herkese teşekkür ederim, şimdilik bekleyeceğim sanırım. Zaten denemelerde netlerim falan oldukça düştü. Belki 1 yıl sonra yeni okulumda bu işlerle uğraşırım.

Sizi dinleyip kızla 2 haftadır konuşmuyorum. Dün bana dedi ki niye bana yazmıyorsun. Bu 2 haftalık süreçte bir kere ben onla konuşmadım ve o da bana naber bile demedi. Konuşmamaya başladıktan 2 gün sonra hemen başka 1 çocuk bulup 2 hafta onla konuştu. Kızın ilgi için yanımda durduğunu anladım. Tüm cevap yazan hocalarıma teşekkürler. Bu 2 haftalık süreçte derslerime daha fazla odaklandım ve netlerimi yükselttim. Bu benim için çok yararlı oldu. Tekrar teşekkürler :)
Bu arada gülen tüm hocalarım gülmekte haklıymış. Şu an bende gülüyorum bu konuyu niye açtığıma dair.

Sizi dinleyip kızla 2 haftadır konuşmuyorum. Dün bana dedi ki niye bana yazmıyorsun. Bu 2 haftalık süreçte bir kere ben onla konuşmadım ve o da bana naber bile demedi. Konuşmamaya başladıktan 2 gün sonra hemen başka 1 çocuk bulup 2 hafta onla konuştu. Kızın ilgi için yanımda durduğunu anladım. Tüm cevap yazan hocalarıma teşekkürler. Bu 2 haftalık süreçte derslerime daha fazla odaklandım ve netlerimi yükselttim. Bu benim için çok yararlı oldu. Tekrar teşekkürler :)
bu arada gülen tüm hocalarım gülmekte haklıymış. Şu an bende gülüyorum bu konuyu niye açtığıma dair.

Doğru olanı yapmışsınız. Konuşmaya devam etseydiniz yine gidecekti belki de. Dersleriniz daha önemli.

Geri
Yukarı