Kızın Bizden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarız?

Hoşlandığım bir kız var fakat onun benden kesinlikle hoşlandığını bilmeden açılmam.
Bunu nasıl sağlayabilirim? Ya da önerileriniz var mı?
Dostum başımdan geçen bir olayı anlatayım sana belki biraz yardımcı olur,ben sene başında bir kızdan hoşlanmıştım ben sıra arkadaşımla oynarken kız yanımıza gelirdi beraber falan oynardık çok tatlı birisiydi neyse öyle işte ilk dönem bitti, ikinci dönem kızla sıralarımız arka arkayaydı sonra sürekli benle şakalaşmaya falan başladı bilirsin işte böyle hoşlandığın kişinin sinirini falan bozarsın şakalaşırsın ya ama ben çok çekingen biri olduğum için kıza pek duygularımı belli edemedim ama kız beni seviyordu sanırım ve oyun oynarkende yanımıza gelmesinin benle şakalaşmasının falan nedeni o diye düşündüm çünkü başkalarıyla pek öyle değildi neyse sene bitti işte öyle ben açılamadım sanırım kızda belli etmeye çalıştı ama öyle gitti okul şartları el vermedi diyelim sana önerim kızı seviyorsan doğal davran ve ona sevdiğini belli et hafiften yoksa benim gibi pişman olursun.

Duygularını anlatarak, yoksa ne yapmayı bekliyorsun? Kızın anında kollarına atlamasını falan mı? Sevmiyorsa bir güzel azarı işitirsin, bu kadar basit.

Beraber aktivite yapmak isteyebilirsin, örneğin beraber film izlemek veya ağacın altında kitap okumak vs. gibi. Tabii kızın neyden hoşlandığını öğren ona göre bir aktivite oluştur, beraber takıldığınız zaman sana olan duyguları var ise illa ki açılır. Onun haricinde kızlar duygularını pek açmaz, yani düzgün bir şey yapamaz isen daha da kötü hale gelebilir.

Beraber aktivite yapmak isteyebilirsin, örneğin beraber film izlemek veya ağacın altında kitap okumak vs. gibi. Tabii kızın neden hoşlandığını öğren ona göre bir aktivite oluştur, beraber takıldığınız zaman sana olan duyguları var ise illa ki açılır. Onun haricinde kızlar duygularını pek açmaz, yani düzgün bir şey yapamaz isen daha da kötü hale gelebilir.

Kızı rahatsız etmek istemediğim için daha hislerimi açıklamadım fakat dediğin gibi aktivite ayarlayabilirsem orada hilserimi açıklayabilirim.

İletişimdeyim zaten de yani benden tam olarak hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim? Kız çok kapalı iletişime.
Kadinlari anlayamazsin. Seninle sakalasirlar, flort ederler fakat onlari sevdigini soyleyince "ben oyle dusunmuyordum ki." derler. Dunyada ask filan yok artik. Flort etmek istiyorsan et, etmiyorsan acilip red edilmeyi goze al.

Yeni konular

Geri
Yukarı