Kızla erkek arkadaş olmaz konusu hakkında ne düşünüyorsunuz?

@Emma Stone, hocam bugün gene kahvedeydim. 70-80 yaşındaki adamlar ciddiyim bunu tartışıyor, öyle olunca bir konusunu açayım dedim. Sosyal üyeleri ne düşünüyor diye.
İyi etmişsiniz. O dayıları da Allah'a havale ediyorum. Cinsiyet ayrımı olmaz arkadaşlıkta ve dostlukta. İyi anlaşanlar, birbirlerine güvenen insanlar olduğu sürece herkes arkadaş olabilir. Bu kafada olanlara acıyorum. Kendi çevremde çok kız dostum var. Ama hemen bu sevgili olayına kayıyor. Çok sinir bozucu.

Arkadaş ve yakın arkadaş olur tabii ki, ama edindiğim deneyimlerime bakınca çok çok yakın arkadaşlık bir süre sonra flörte, sonra da sevgililiğe kayıyor ister istemez... Dediğim gibi benim yaşadığım olaylarda böyle oldu, elbet olmayanlar vardır.
Buradaki arkadaşların çoğu bol keseden konuşuyor gibime geldi. Sevgilisi olup da ciddi düşündüğü zaman iğrenç erkeklerle arkadaş olmalarına nasıl bakacaklar merak ediyorum. :D

Arkadaş ve yakın arkadaş olur tabii ki, ama edindiğim deneyimlerime bakınca çok çok yakın arkadaşlık bir süre sonra flörte, sonra da sevgililiğe kayıyor ister istemez... Dediğim gibi benim yaşadığım olaylarda böyle oldu, elbet olmayanlar vardır.
Genellikle tespit edilen bu hocam...

Not: Elbette istisnalar vardır hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı