Kızla ilk sohbet nasıl kurulur?

kanki bu taktikler çok yorucu ve ergen işi. her şey olacağına varır. o yüzden çık karşısına ondan hoşlandığını ama isterse bir süre arkadaş olup birbirinizi tanıyabileceğinizi anlat. biraz özgüvenli ol, çığlık atıp sapık diye bağıracak hali yok ya. kız olur derse gerisi sende olmazsa abicim şiir yazar gider verirsin, minik bi hediye yaparsın el yapımı bişiler kolye bileklik gibi gidip verirsin, istemezse zorlarsın ısrar edersin almasını sağlarsın. senden bi parça alırsa ister istemez aklında yer edersin. baktın olmuyo söylemesi kolay ama vazgeçersin.

Öncelikle selâmün aleyküm. Arkadaşlar benim hoşlandığım bir kız var ama cesaret edemiyorum. Geçenlerde messengerda takip ederken yanlışlıkla işaretini yolladım ardından hemen kendime söve söve yanlışlıkla yolladım dedim. Kız tam 6saat 40 dakika sonra; yok önemli değil diye mesaj attı. Bende görüldü yapıp bıraktım. Sohbet kurmak istiyorum ama ne konuşacağımı bilmiyorum. Ne gibi sohbet etmeliyim? İlk sohbeti nasıl kurabilirim?
Bırak taktik maktiği direk kıza çiçek yolla ama karttaki mesaj 10 numara olmalı. Ve kesinlikle gönderen ismi yazma:)

Hmm mantıksız bir hareket yapmışsın. Hiç cevap yazmayıp pardon demeyecektin. Bunun ardından yazarsan çok gülünç bir durum oluşuyor.

Okul bitmiş, okulun dışında yakın yerlerde yaşıyorsanız muhitin yakınında bir yerde pusuya yatabilirsin. Gördüğün zaman muhabbeti kurabilirsin.

Bu konuları mağaradan ısıtıp ısıtıp mı getiriyorsunuz tekrar :). Şu konuların tarihlerine bakın lütfen taaa Temmuz 2016' dan kalma konu bu şimdiye kadar neler olmuştur ayrılmıştır, konuşmuştur, etmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı